Як недорого відпочити на Новий рік.

На найголовніше свято в році зазвичай витрачається стільки коштів, що на них можна було б легко прожити цілий місяць. Якщо ви хочете, щоб відпочинок на Новий рік запам'ятався не тільки біганиною по магазинах, тратами і боргами, подбайте про його зустріч заздалегідь. Можна переступити рубіж років весело, красиво і зовсім недорого.
Інструкція
1
ПутешествіеНачінайте наглядати туристичні тури або авіаквитки вже влітку або восени. Зрозуміло, що під жарким липневим сонцем неохота думати про майбутню зиму. Але саме в цей час можна «зловити» розпродажі в авіакомпаніях і купити квиток в країну з теплим морем і кокосовими пальмами дуже дешево. В листопаді і грудні ціни сильно підвищуються на всі напрямки, як закордонні, так і вітчизняні. Потік туристів і пасажирів в новорічні канікули дуже великий, і турфірмам і авіакомпаніям немає сенсу знижувати ціни.
2
Домашній празднікНе відкладайте приготування до Нового року на останні дні, якщо ви вирішили справити свято вдома. В останні два тижні перед святом в магазинах панує справжнє безумство. Черги в касах, натовпи народу біля прилавків і різноманітні акції зіб'ють з пантелику кого завгодно. Так легко накупити неймовірну кількість дорогих і незапланованих речей і продуктів, піддавшись загальному передсвятковому настрою. Спиртне, консерви та інші продукти тривалого зберігання здобувайте за місяць або два до Нового року. Те ж саме стосується прикрас для ялинки і наряду для новорічного вечора. Якщо ви будете вибирати речі без поспіху і суєти, витратите набагато менше грошей.
3
ПодаркіПріобретайте подарунки до свята протягом усього року. Якщо ви побачили випадково річ, яка обов'язково сподобається вашому другу або родичу, купуйте її прямо зараз. До Нового року вас не буде турбувати, принаймні, дві проблеми: що подарувати і де взяти гроші на подарунки. До того ж, якщо кожен місяць купувати по одному подарунку, на вашому бюджеті це практично не позначиться.
4
РомантікаОтправляйтесь на міську ялинку, якщо заздалегідь підготуватися до Нового року не вдалося, а в кишені пусто. Покличте коханої людини, візьміть пляшку шампанського і зустрічайте свято під бій курантів на головній площі. І хто знає, які пригоди вас там чекають. Адже новорічна ніч повна чарівництва. А для того, щоб чарівництво сталося, зовсім необов'язково мати повні кишені хрустких купюр.