Як краще вищипнути брови.

Доглянуті, гармонійні брови - запорука виразного погляду. При роботі з ними необхідно дотримувати золоту середину - недостатньо доглянуті або занадто тонкі можуть погано виглядати на обличчі і погіршувати загальне враження.
Вам знадобиться
  • - два великих дзеркала однакового розміру;
  • - пінцет;
  • - дезінфікуючий лосьйон;
  • - крем з екстрактом алое;
  • - вата;
  • - лід.
Інструкція
1
Підготуйтеся до процедури. Ретельно вимийте руки, після чого протріть їх і особа дезінфікуючим лосьйоном, приділяючи особливу увагу зоні брів. Обробіть лосьйоном або спиртом пінцет - ретельно протріть його. Чи не змащуйте брови кремом - волоски стануть ковзати, і видалення їх виявиться більш болючим.
2
Створіть форму брів косметичним олівцем. Як правило, вона визначається за допомогою трьох ліній, які проводять з кожного боку особи. Перша йде від крила носа до зовнішнього кута ока. Продовжите її до точки перетину з бровою. Ця точка повинна буде стати початком брови. Друга лінія починається біля крила носа, але йде через внутрішній кут ока і в точці перетину з бровою формує її другу крайню точку. Третя лінія повинна пройти через зовнішній кордон райдужки, починаючись біля крила носа. При перетині з бровами вона утворює найвищу точку брови, що утворилася після корекції.
3
Обезбольте область, яку ви збираєтеся обробляти пінцетом, за допомогою шматочка льоду, загорнутого в целофан. Прикладіть його до брови на дві-три хвилини, поки можете терпіти. Після цього візьміть в руки пінцет. Захопіть волосок якомога ближче до кореня, натягніть пальцями іншої руки шкіру і різко дерните. Починайте вискубувати від двох крайніх точок, позначених в попередньому кроці. При проріджуванні основної маси не захоплюйтеся занадто сильно, спочатку обробіть форму кожної з брів, а після цього смикайте по 2-3 волоска з кожною до досягнення потрібного результату. Використовуйте два дзеркала щоб зрозуміти, як брови виглядають з боку.
4
Найкращим варіантом буде для першого разу відвідати фахівця з корекції брів, після повторювати візит кожні 2-3 місяці - в цьому випадку вам залишиться лише підтримувати контур брів, а це набагато простіше ніж спочатку працювати з формою, не маючи на то чималого досвіду.