Як почати скидати вагу.

Нерідко трапляється так, що, почавши інтенсивно скидати вагу, людина на півдорозі зупиняється. Це більшою мірою пов'язано не з фізичною втомою або зайнятістю на роботі, а з недостатньою мотивацією та психологічної слабкістю. Є кілька принципів, дотримання яких дозволить впевнено почати скидати вагу і досягти бажаних результатів.
Інструкція
1
Поставте перед собою мету, якої ви бажаєте досягти: скинути, наприклад, 1-2 кг або 30 кг. Залежно від цього можна буде вибрати для себе найбільш підходящі методи. Підібрана програма повинна бути чітко встановлена, не допускайте ні найменших відхилень від курсу.
2
Не відволікайтеся на сторонні справи, відступаючи від графіка. Чітко дотримуйтесь час тренувань. Щоб досягти позитивних результатів, необхідно чимось жертвувати.
3
Дотримуйтеся помірності в тренуваннях. Якщо на них буде витрачено багато сил, виникне перетренированность. Не варто також думати, що підняв гантелі кілька разів, ви виконаєте завдання. Необхідні правильні тренувальні цикли, з достатнім напругою і відпочинком. Якщо ви не можете розробити програму для себе самостійно, зверніться за допомогою до тренера.
4
Ні з ким і ніколи себе не порівнюйте. Враховуйте той факт, що у кожної людини своя генетика організму, що впливає на набір і втрату ваги і по-своєму реагує на тренування.
5
Щоб при виконанні певного тренувального циклу вам не набридали одні й ті ж вправи, зробіть їх, адже кожної вправи можна знайти альтернативи.
6
Слідкуйте за тим, що ви їсте і п'єте. Заведіть записну книжку і вносите в неї будь з'їдений продукт. Кожен раз задавався питанням «Навіщо я це їм?». Коли відповіддю на нього буде - вам нудно, ви роздратовані або самотні, - не їжте. Їжте тільки тоді, коли ви голодні. Подумайте, що необхідно зробити, для подолання бажання з'їсти що-небудь в відсутність почуття голоду. Можливо, саме вам допоможе читання, короткий сон, дзвінок подрузі і т.п.
7
Чи не пропускайте прийоми їжі і замість того, щоб робити свої порції мізерно малими, тільки підсилюють відчуття голоду, краще включіть в свій раціон овочі, фрукти, злаки, білкову їжу.