Як об'єднати дві земельні ділянки.

Відповідно до Земельного кодексу РФ, об'єднати дві земельні ділянки цілком можливо, якщо вони межують один з одним, належать одному власнику, мають одну і ту ж категорію. Для об'єднання необхідно провести повторне межування, поставити єдиний наділ на кадастровий облік, підготувати пакет документів для реєстрації права власності в державній палаті.
Вам знадобиться
  • - паспорт;
  • - документи на обидві ділянки;
  • - заява в кадастрову палату;
  • - технічні документи;
  • - виписка з кадастрового паспорта та копія кадастрового плану;
  • - постанова муніципалітету (якщо один або обидва ділянки були в оренді);
  • - заява в регцентр;
  • - квитанція з оплати за реєстрацію.
Інструкція
1
Щоб провести об'єднання двох земельних ділянок, зверніться в кадастрову палату по єдиному обліку землі. Подайте заявку на виклик кадастрового інженера, який проведе перелік необхідних технічних робіт та видасть вам технічні документи, на підставі яких буде оформлений новий кадастровий паспорт, складений новий план, з даних документів ви отримаєте виписку для подальшої реєстрації прав власності.
2
Отримавши технічні документи на новоутворений єдиний земельний участок, зверніться в кадастрову палату по єдиному обліку землі. Ваш утворений єдиний ділянку поставлять на єдиний облік, присвоять йому кадастровий номер і оформлять нові кадастрові документи. Крім пакета технічних документів ви зобов'язані пред'явити два свідоцтва про власність на обидві ділянки, паспорт. Якщо фактично проведений завмер ділянок показав, що їх площа більше, ніж вказана в колишніх документах, вам буде потрібно письмово пояснити появу зайвої площі. Проводити повторне погодження меж із сусідами немає ніякої необхідності, так як об'єднання ділянок не переносить колишні межі, і вони залишаються в тих же межах, що й раніше узгоджені.
3
Для об'єднання орендованих земельних ділянок отримаєте постанову районного муніципалітету про передачу двох наділів в вашу власність. Один земельну ділянку ви отримаєте безкоштовно, за другий заплатите кадастрову вартість, оскільки безкоштовна приватизація муніципальної власності можлива тільки один раз в житті і передати абсолютно безкоштовно можуть лише одну земельну ділянку.
4
Далі зверніться в реєстраційну палату. Напишіть заяву на бланку уніфікованої форми, який вам видадуть в регцентре. Пред'явіть паспорт, кадастрові виписки, правовстановлюючі документи на обидві ділянки або постанову адміністрації, заплатите держмито. Через 30 днів ви отримаєте свідоцтво, яке підтверджує право власності на об'єднаний новостворений земельний наділ.