Як вибрати професию.

Перед кожним випускником школи постає питання, куди піти вчитися? Більшість людей обирає професію за принципом оплачуваності. А фахівці рекрутингових агентств вважають, що професія вибирає людини, а не людина професію.
Інструкція
1
Досить подивитися на багатьох людей, які абсолютно не прагнуть, щоб про них щодня писали газети. Їм досить улюбленого заняття для повноти життя. Головне зрозуміти своє призначення. А це можна зробити за допомогою різних тестів або консультації у професійного психолога. Тоді людина отримує свої тридцять - сорок років стажу та спокійну, цікаву роботу. На пенсії така людина не скаже, що життя прожите дарма.
2
Так само при виборі професії можна порадитися з батьками. Вони підкажуть, чи бачать вони вас в тій чи іншій професії чи ні. Не обов'язково сліпо слідувати думку батьків. Головне, зробити виважений висновок. Але нерідкі випадки, коли діти продовжують сімейну професійну лінію і стають потомственими лікарями, вчителями або співробітниками правоохоронних органів. Сімейна традиція - велика сила!
3
Є люди, які готові перепробувати безліч професій перш, ніж знайти себе. У кожного свій шлях. Але при цьому треба пам'ятати, що професійна самореалізація - це питання декількох років. Неможливо бути одночасно компетентним лікарем, пожежником і співробітником поліції. Потрібно знайти цікавить напрям і розвиватися в ньому, щоб досягти висот.
Корисна порада
Цінувати час. Сьогодні треба вибирати майбутню професію, а вже завтра вуз, причому визначатися з майбутнім місцем роботи вже бажано на третьому-четвертому курсі. Роки летять швидко, і треба кожен день бути готовим до розумного вибору.