Як оформити красиво дачну ділянку. Як красиво оформити дачну ділянку фото.

Зараз дача - це не тільки місце ударної праці на грядках, але й прекрасний спосіб відпочити від роботи на свіжому повітрі. Дачну ділянку, навіть самий маленький, може стати чарівним оазисом і предметом вашої гордості. Якщо ви не маєте вільних коштів для облаштування своєї землі, це можна зробити і за допомогою старих предметів інтер'єру і дешевих оздоблювальних засобів.
Вам знадобиться
  • - матеріал для доріжок;
  • - штучна водойма;
  • - садові меблі;
  • - гамак або шезлонг;
  • - стара посуд для створення декору.
Інструкція
1
В першу чергу, розділіть ділянку на зони так, щоб вам було зручно і комфортно відпочивати і працювати. Накресліть для зручності план на папері, намалюйте на ньому дачний будиночок і, вже спираючись на його розташування, знайдіть місце для грядок і розваг. Для посадок краще виділити ділянку поруч з ємністю для води, сонячний і рівний.
2
Щоб грядки виглядали красиво, відокремте їх від доріжок цеглою, камінням або спеціальними збірними огорожками. Не робіть довгі і неакуратні борозни посадок, розбийте місце для них на невеликі квадрати або трикутники. Для підв'язки овочів використовуйте однакові стильні кілочки і мотузочки.
3
Намітьте розташування системи доріжок. Обробіть їх тротуарною плиткою або плоским каменем. Більш дешевим варіантом буде посипання стежок піском і дрібним щебенем.
4
Обідню зону на відкритому повітрі зробіть ближче до будиночка, щоб вам не потрібно було далеко носити посуд і продукти. В магазинах є великий вибір дачних меблів від дорогих кованих моделей до дешевих пластикових комплектів з розкладними парасолями. Неподалік від цього куточка облаштуйте мангал, його можна скласти своїми руками з каменю чи цегли.
5
Водоймище або фонтан зроблять ваш дачну ділянку дуже затишним і привабливим. Для їх пристрою теж не знадобиться багато грошей, як основу можна використовувати стару ванну або просто товстий шматок поліетилену. Край вкопаної ємності обкладете природним каменем, посадіть рослини, які люблять воду. Моторчик для садового фонтана замаскуйте композицією зі старого розфарбованого чайника і різних керамічних предметів.
6
Вода не буде швидко випаровуватися, якщо ви обсадіть південну сторону імпровізованого водойми кущами або низькими деревами. Для більшої декоративності покладіть на дно підводні світильники.
7
Подвесьте між двома деревами мотузковий гамак з яскравими чарівними подушками або поставте шезлонг. Замість садових скульптур можна використовувати пеньки з надітими на них старими тазами. Ємності розфарбуйте під капелюшки мухоморів.
8
Найпопулярнішим прикрасою дачної ділянки служать квіти, які радують око весь сезон. Посадіть різні рослини, щоб цвітіння тривало з ранньої весни і до пізньої осені.