Як треба закапувати в очі.

Очі щодня піддаються всіляким негативним впливам, які здатні привести до їх подразнення або хвороби. У разі якого-небудь захворювання необхідно вміти правильно закапати краплі.
Вам знадобиться
  • - піпетка;
  • - лікарський препарат;
  • - вата або ватний диск.
Інструкція
1
Щоб закапати краплі, візьміть флакон з ліками і трохи підігрійте його на водяній бані. У цьому випадку препарат краще всосется слизовою оболонкою ока. Середнім пальцем руки (якщо закопуєте в праве око - правою, а лівий - лівої) трохи натисніть на внутрішній куточок ока, щоб перекрити носослізний протоку.
2
Після цього подивіться вгору і трохи відкиньте назад голову. Вказівним пальцем цієї ж руки трохи відтягніть нижню повіку і капніть лікарський препарат за допомогою заздалегідь прокипяченной піпетки.
3
За даних маніпуляціях намагайтеся не торкатися піпеткою вік, вій, а також самої слизової оболонки органу зору. Якщо це сталося, промийте і прокип'ятіть її, а склад, який в ній залишився, вилийте. Під час впускання крапель стежте, щоб вони не потрапляли в гумовий ковпачок піпетки.
4
Для того щоб уникнути стікання рідини на щоку, покладіть грудочку вати або ватний диск під палець, яким відтягуєте повіку.
5
Після того як процедура завершена, опустіть повіку і закрийте очей. Тримайте закритим і притискайте його внутрішній куточок, хоча б протягом декількох хвилин. Це необхідно для того, щоб ліки повністю усмокталося в слизову оболонку.
6
Потім таким же чином введіть у хворий орган другий краплю, звичайно, якщо це необхідно. Лікарський препарат, що залишився в піпетці, не можна зливати назад у флакон.
Зверніть увагу
При неправильному введенні ліків в органи зору лікування може бути малоефективним, а в деяких випадках, і завдати великої шкоди.
Корисна порада
Всі процедури по закапування крапель в очі необхідно проводити тільки ретельно вимитими руками, щоб уникнути попадання інфекції. Крім того, хворому бажано лягти на спину і закинути назад голову.