Як оновити стару версію клієнта.

Оновити версію тієї чи іншої програми ви можете вручну або ж за допомогою включення функції, яка забезпечує автоматичне оновлення. До клієнтів ICQ це також відноситься.
Інструкція
1
Відкрийте будь-який інтернет-браузер, перейдіть на офіційний сайт того клієнта ICQ, яким ви користуєтеся. Знайдіть на ресурсі розділ, де містяться різні версії клієнта. Впорядковуйте, якщо це необхідно, список відображуваних оновлень за часом додавання на сайт.
2
Встановивши, яке оновлення клієнта є останнім, скачайте на свій комп'ютер. Якщо ж ви вирішили завантажити програму нема з офіційного, а з іншого сайту, в обов'язковому порядку зробіть її перевірку за допомогою антивірусу на присутність хробаків, троянів і інших подібних програм, а також шкідливого коду.
3
Запустіть виконуваний файл exe, проте не забудьте перед цим завершити роботу вашого ICQ-клієнта. Потім в меню виберіть пункт «Оновлення старої версії», у разі якщо такий варіант передбачений програмою-монтажником. В іншому випадку просто виберіть для розпакування директорію, в якій знаходиться клієнт, який підлягає оновленню. Вводити дані для входу заново при цьому не потрібно, всі паролі, логіни будуть збережені.
4
Може знадобитися попередньо видалити стару версію клієнта, а вже потім встановлювати нову. Зробити це можна за допомогою меню «Установка та видалення програм», що знаходиться в панелі управління. Коли будете вибирати варіанти деінсталяції клієнта, виберіть краще «Швидке видалення із збереженням налаштувань». Це дозволить вам зберегти конфігурацію програми.
5
Є також спеціальні програми, які відмінно чистять жорсткий диск комп'ютера від непотрібних файлів, дозволяють комфортно працювати з реєстром і видаляти програми. До таких програм можна віднести, наприклад, CCleaner або Free Spacer.
6
Встановіть нову версію клієнта. Директорія, куди будуть копіювати файли, та ж, де знаходилася стара версія програми. Запустіть клієнт, перевірте налаштування - чи збереглися вони. Для цього відкрийте меню конфігурації системи.
7
Якщо клієнт дозволяє включити режим автоматичного завантаження та установки оновлень, налаштуйте цей режим. Тим не менше, краще буде все ж залишити ручний режим завантаження та установки оновлень. Також, перед тим як завантажувати і інсталювати оновлення, створюйте точку відновлення системи. Справа вся в тому, що деякі версії тієї чи іншої програми можуть бути не до кінця доробленими, що може призвести до проблем із системою комп'ютера.
Оновлення програмного забезпечення може відбуватися як вручну, так і за допомогою включення функції автоматичного оновлення. Те ж саме відноситься і клієнтам ICQ.
Вам знадобиться
  • - підключення до інтернету;
  • - веб-браузер.
Інструкція
1
Відкрийте в браузері сторінку офіційного сайту програми, якою користуєтеся для спілкування по протоколу ICQ. Знайдіть на порталі розділ, що містить різні версії програми, якщо потрібно, впорядкуйте їх за часом додавання і виконайте завантаження самої останньої серед них. Якщо ви виконаєте скачування ні з офіційного порталу підтримки програми, то обов'язково виконайте перевірку клієнта на наявність вірусів і шкідливого коду.
2
Запустіть файл exe, попередньо завершивши роботу ICQ на вашому комп'ютері. Виберіть пункт меню «Оновлення старої версії», якщо такий передбачений інсталятором. Якщо ні, то просто виконайте установку в ту ж папку, де встановлена ваша попередня версія клієнта. При цьому всі налаштування і параметри входу в обліковий запис збережуться, а системні файли автоматично заміняться на нові.
3
Якщо попередня послідовність не підходить для вашого клієнта, попередньо виконайте деінсталяцію старої версії в меню установки і видалення програм на панелі управління комп'ютером. При виборі варіантів деінсталяції найкраще виберіть пункт «Швидке видалення із збереженням налаштувань», при цьому вам не доведеться заново міняти конфігурацію програми.
4
Виконайте установку нової версії клієнта в ту ж папку на локальному диску комп'ютера, де раніше знаходилася стара. Запустіть її, перевірте, чи збереглися настройки, відкривши меню конфігурації системи.
5
Якщо вашим клієнтом підтримується самостійна завантаження оновленої версії, налаштуйте автоматичний режим операції у відповідному меню конфігурації програми. Однак найкраще проводити оновлення вручну, попередньо створивши точку відновлення системи, оскільки багато завантажуються версії клієнтів є недопрацьованими, і з ними можуть виникнути проблеми.
Зверніть увагу
Деякі оновлені версії ICQ-клієнтів можуть бути нестабільними в роботі.
Корисна порада
Частіше створюйте точки відновлення, особливо перед оновленням ПЗ.