Як відкрити замок на портфелі. Як відкрити коди дорожніх сумок.

Портфелі, туристичні сумки, а також валізи забезпечуються замками. Одні з них не мають захисту від несанкціонованого відкривання взагалі, інші замикаються на ключ або дозволяють вводити код.
Інструкція
1
Щоб відкрити замок, забезпечений подпружиненной пластмасової або металевої клавішею, просто натисніть на неї. Її верхній край опуститься нижче рівня скоби, і верхню частину замку разом з клавішею можна буде витягти.
2
Інші замки забезпечуються відкидними важелями, які також подпружінени. Відтягніть вниз або вбік клавішу на корпусі замка (іноді її, навпаки, потрібно натиснути). Штир всередині замку вийде з петлі на важелі, і вона відскочить під дією пружини. Аналогічним чином відкривайте і замок, що утримує петлю не так на важелі, а на верхній кришці портфеля.
3
Іноді клавіша відкривання замка сама є ключем. Щоб її зняти, відтягніть її в сторону, протилежну напрямку відкривання. Для відкриття замку вставте ключ-клавішу в паз і натисніть на неї.
4
Також в портфелях, туристичних сумках і валізах зустрічаються замки, що відкриваються традиційним способом - за допомогою ключа. Для цього вставте ключ в свердловину і поверніть його в такий стан, в якому механізм замка допускає переміщення клавіші. Для закривання замка замкніть його, а потім поверніть в ключ в положення, що відповідає блокуванню, і витягніть його. Врахуйте, що деякі конструкції таких пристроїв допускають замикання без ключа, тому будьте уважні, щоб не замкнути ключ в самому портфелі.
5
Кодовий замок відкривайте, спочатку набравши код і лише потім перемістивши клавішу. Для зміни коду спочатку встановіть поточний, потім натисніть на виступ (він може знаходитися і з внутрішньої сторони), після чого, не відпускаючи його, введіть новий код. Потім відпустіть виступ, а потім, не замикаючи портфель, переконайтеся, що старий код діяти перестав, а новий - начал. Врахуйте, що такі замки не забезпечені будь-якої захистом від перебору коду. Остерігайтеся зловмисників, здатних перевірити послідовно всі 99 або 999 можливих варіантів шифру.
Зверніть увагу
Врахуйте, що замки портфелів, валіз і дорожніх сумок володіють незначною секретністю. До того ж, багато хто з цих виробів можуть бути розкриті зловмисниками та без відкривання замків.