Як застосувати зміни.

Щодня ви здійснюєте сотні дій, працюючи за комп'ютером. Для зручної роботи ви змінюєте настройки в BIOS, програмах та соціальних мережах в інтернеті. Щоб не робити настройку двічі, не забудьте застосувати зміни.
Інструкція
1
Якщо вам потрібно налаштувати, підключити, відключити будь-який пристрій, ви напевно будете використовувати налаштування BIOS - основної системи вводу-виводу пристроїв. Який би параметр ви ні налаштовували, важливо перед виходом застосувати зміни. У різних версіях від різних виробників назва цієї опції може різнитися: Save CMOS & Exit Setup/Save & Exit Setup/Save and Exit. Для оперативності іноді використовується клавіша F10. Після того як ви вибрали дія, з'явиться вікно для підтвердження збереження змін. Натисніть Y, якщо згодні, N - якщо не впевнені в правильності налаштувань. Якщо ви просто перезавантажте комп'ютер, зміни не будуть збережені.
2
Якщо ви працюєте в програмі, пункт застосування змін теж буде відрізнятися. В деяких додатках досить вибрати потрібний параметр і закрити вікно. Якщо в меню налаштувань є пункти «Застосувати», OK або Save, значить, після внесення змін потрібно клікнути по них. Особливо важливо не забути натиснути на кнопку «Застосувати», якщо вікно налаштувань містить кілька вкладок. Можна натискати «Застосувати» після кожної дії і продовжувати настройку. Якщо ви натиснете OK, всі зміни збережуться, і вікно закриється. В одних програмах ви можете побачити результат відразу, але якщо зміни зачіпають апаратну частину, може знадобитися перезавантаження комп'ютера.
3
У деяких програм є можливість зберігати налаштування в окремий файл. Ви можете скористатися ним, навіть коли переустановите програму. Зазвичай ця функція має назву Save Profile. Щоб завантажити цей файл, знайдіть пункт в меню Load Profile.
4
Коли ви працюєте в інтернеті, теж доводиться змінювати настройки для відображення деяких сайтів. Як у випадку з програмним забезпеченням, деякі сайти не вимагають підтвердження для зміни, ви бачите їх в режимі реального часу. Якщо на сторінці (зазвичай внизу) є кнопка «Зберегти», значить, на неї треба натиснути, щоб зміни вступили в силу.
5
У роботі над створенням сайту ви можете користуватися редактором сайтів, таким як, наприклад, на Narod.ru. Є деякі написи, які відображаються на всіх сторінках сайту. Якщо ви змінюєте такий напис, після закриття вікна редагування з'явиться повідомлення типу «Застосувати до всіх сторінок». Натисніть на «Так», якщо згодні, або виберіть пункт «Застосувати тільки до цієї сторінки». Не забудьте, що фінальним кроком буде «Публікація змін на сайті».