Як лікувати дитину від судом.

Судомний припадок - це хворобливий стан, який, на жаль, нерідко зустрічається у дітей. Виникає воно з різних причин, найпоширеніші з яких - отруєння, підвищення температури до 39,5 ° і більше, тяжке ураження ЦНС. Але в деяких випадках судоми можуть спровокувати глисти, переляк, запор і навіть прорізування зубів.
Вам знадобиться
  • - будяк;
  • - валеріана;
  • - полин;
  • - деревій.
Інструкція
1
Якщо у дитини різко зблідло обличчя, спотворилися його риси, губи посиніли, очі закотилися, м'язи обличчя і кінцівок сіпаються, тіло напружилося, він застиг з закинутою головою і витягнутими вперед руками, це однозначно судома. Напад може тривати кілька хвилин або секунд. Після цього дитина заспокоюється. Іноді напади можуть повторюватися один за одним. У будь-якому випадку викличте швидку допомогу. Щоб з'ясувати причини виникнення судом, дитину госпіталізують для детального обстеження.
2
Поки не прибули лікарі, укладіть дитину в ліжко і звільніть від стискує одягу. Ні в якому разі не кладіть його на спину. Правильне положення - на боці.
3
Покладіть на голову малюка міхур з льодом і дотримуйтесь в приміщенні цілковиту тишу.
4
Під час судоми дитина може прикусити язика. Тому, щоб уникнути цього, візьміть чистий носовичок і щільно скрутіть його. У такому вигляді просуньте його між нижньою і верхньою щелепою.
5
Якщо у дитини підвищилася температура, постарайтеся її знизити. Розітріть горілкою стегна, спину, груди. Якщо ж високої температури немає, розітріть малюка рушником, змоченим у холодній воді.
6
Чи не вкутуйте дитини. Повітря в кімнаті має бути свіжим. Тому відкрийте вікно або постійно провітрюйте приміщення.
7
Якщо напад повторився, простежте, через який час це сталося і скільки тривало. Ці дані можуть зажадати у вас під час постановки діагнозу. Згадайте також, що могло стати причиною нападу: не їв дитина щось отруйне, не падав чи і т.д.
8
Давайте малюкові пити настій будяка невеликими порціями. Для цього заваріть 1,5 ст. л. подрібнених квіток однією склянкою окропу. Дайте йому настоятися протягом двадцяти хвилин. Потім процідіть кілька разів. Замість будяка також можна використовувати липу мелколистную, валеріану, кровохлебку, полин, тисячелетнік або материнку.