Як відпочити від дітей.

Батьки дуже люблять своїх дітей, піклуються про них, приділяють увагу. Однак навіть самі бездоганні люди часом втомлюються від своїх нащадків, особливо якщо сім'я живе в невеликому будинку чи квартирі, де навіть і усамітнитися щось неможливо: всі один в одного на виду. Це і стомлює, і, скажемо відверто, дратує. Тому необхідно відпочивати один від одного.
Інструкція
1
Ідеальний варіант - якщо дітей можна відправити на літо до старшого покоління (бабусям і дідусям). Це має ряд переваг: по-перше, діти будуть під надійним наглядом, по-друге, не доведеться хвилюватися, чи добре їх годують. Швидше треба турбуватися, як би любляча бабуся не перегодувати внучат. Якщо бабусі і дідусі живуть в селі на березі річки чи в містечку на березі моря, це ще буде дуже корисно для дитячого здоров'я: подихають свіжим чистим повітрям, поплавають і позасмагати. Але не у всіх сімей є така можливість.
2
У минулі часи існувала широка мережа піонерських таборів, де відпочивало безліч дітлахів. Тепер літніх таборів набагато менше, але при бажанні туди теж можна відправити дітей. Треба лише вибрати найбільш підходящий табір за всіма показниками. Заздалегідь наведіть довідки, попитайте батьків, чиї діти там відпочивали: в яких умовах їм довелося жити, чи добре годували, які були заняття, культурно-розважальна програма і т.д.
3
Якщо ваші діти захоплюються туристичними походами, тут вам, як мовиться, і карти в руки. Постарайтеся підшукати їм групу, отправляющуюся по найбільш оптимальному маршруту. Особливу увагу приділіть тому, щоб у ній був досвідчений і авторитетний керівник, який відчуває свою відповідальність і здатний підтримувати належну дисципліну.
4
Нарешті, зовсім не обов'язково, щоб діти виїжджали від вас: ви самі можете абикуди виїхати. Купіть, наприклад, гарячу путівку в закордонне турне. Або поїдьте в будинок відпочинку. Тільки заздалегідь домовтеся з кимось із родичів, щоб за вашими нащадками пригледіли на час відсутності. А якщо діти вже в підлітковому віці, то вони тільки зрадіють перспективі обійтися без опіки дорослих хоча б усього на кілька днів. Нічого страшного в цьому немає, їм теж треба привчатися до самостійності.