Як почати знімати фільм.

Якщо в вашу голову прийшла ідея зняти власний фільм, почніть підготовку з розробки його концепції. Це допоможе вам систематизувати матеріал, необхідний для створення сценарію. Маючи чітке уявлення про жанр, сюжетної лінії і тривалості майбутнього фільму, ви зможете почати пошук ресурсів, необхідних для реалізації проекту.
Інструкція
1
У вільній формі запишіть свої думки про майбутній фільм. Для розробки концепції вам буде потрібно вирішити, в якому жанрі ви збираєтеся працювати і якими можливостями для реалізації проекту ви володієте.
2
Опишіть сюжетну лінію фільму. На початковому етапі досить придумати, з чого почнеться дія і чим воно закінчиться. Між цими моментами вставте кілька поворотних точок сюжету. При створенні цієї схематичною історії намагайтеся уявити, яким способом ви покажете черговий поворот дії.
3
Складіть список основних персонажів, необхідних для розвитку придуманого сюжету. Охарактеризуйте кожного з героїв однією фразою. Якщо ви вже знаєте виконавців двох-трьох ключових ролей, візьміть за основу реальних людей, які гратимуть у вашому фільмі.
4
Якщо ви ще не зовсім точно уявляєте собі акторський склад проекту, відкладіть роботу над подробицями характерів героїв до того часу, коли виконавці будуть знайдені і з'явиться можливість адаптувати роль під конкретну людину.
5
Записуйте всі сцени і діалоги, які виникнуть у вашій уяві при розробці сюжету. Побачивши місце, в якому могло б статися одну з дій придуманої історії, сфотографуйте його, а при збереженні файлу вкажіть, де було зроблено це фото. Запам'ятовуйте і зберігайте образні фрази, випадково почуті на вулиці. Всі ці матеріали виявляться корисними при написанні сценарію.
6
При доопрацюванні концепції може виявитися корисним погляд з боку. Зберіть свої начерки в зв'язний виклад сюжетної лінії, випередивши його короткими характеристиками дійових осіб. Покажіть текст кільком знайомим, не бере участі в проекті. Якщо їх зауваження будуть у чомусь подібні, поправте свій текст. Переробка концепції відніме менше часу і сил, ніж зміна готового сценарію.
7
Розробивши концепцію фільму, переходьте до створення сценарію. У роботі над ним використовуйте текстові та графічні матеріали, збережені при створенні концепції.