Як не отримувати двійки.

Питання успішності актуальний як для учнів, так і для їх батьків. Незважаючи на те, що оцінка завжди суб'єктивна, вона впливає на самооцінку. А також від неї напряму залежить атестат і рейтинг успішності.
Вам знадобиться
  • Підручники з предмета, доступ в інтернет.
Інструкція
1
Викладачі ставлять двійки в двох випадках. Перший полягає в тому, що учень слабо підготовлений. Другий залежить від репутації учня і настрою викладача. Тобто необхідно враховувати ці фактори при підготовці. Ви на них можете впливати і, значить, не отримувати двійки.
2
Щоб уникнути двійки, добре підготуйтеся до заняття. Зробіть домашнє завдання і повторіть необхідну теорію. Якщо є час, подивіться додаткові джерела по темі. Якщо ви будете відповідати інформацію, якої не було в програмі, ви покажете викладачеві глибину своїх знань по темі. До того ж, при хорошій підготовці до уроку ви можете піднімати руку для відповіді. Тим, хто готовий до уроку і проявляє ініціативу при відповідях, вчителі схильні ставити зовсім не двійки, а високі позначки.
3
Намагайтеся не йти на конфлікти з конкретним учителем. Розташуйте його до себе. Для цього необхідно вітатися з ним, зустрічаючи в стінах навчального закладу або на вулицях. Задавайте йому додаткові запитання, цікавлячись його предметом. Час від часу запитуйте, як його справи. Робота вчителя пов'язана з емоційним перенапруженням. Тому будь-яку можливість виговоритися вчителя приймають з вдячністю. Але намагайтеся при цьому бути коректним і не порушувати особистих кордонів.
4
Беріть додаткові завдання. Так ви заробите собі репутацію старанного учня. Таким ставлять двійки неохоче.
5
Якщо цей викладач веде гурток чи факультатив, запишіться на нього. Так ви зможете підвищити і свій рівень знань, і свій рейтинг як учня.
6
Читайте додаткові джерела по темі. Намагайтеся у своїй відповіді згадати про це. Розповідайте відомі вам факти і додавайте свою особисту думку по відношенню до прочитаного.
Корисна порада
Розширюйте свій словниковий запас. Людина, яка не тільки знає інформацію, а й може її донести до співрозмовника, викликає повагу і розташовує до себе.