Як підключити конденсатор.

Після установки в машині потужної аудіосистеми з підсилювачем низької частоти і сабвуфером, під час прослуховуванні музичних композицій на повній гучності найчастіше спостерігаються такі явища, як миготіння фар та спотворення звуку низької частоти, звані - кліппінгом.
Вам знадобиться
  • - конденсатор,
  • - відрізок ізольованій електропроводки - 1 м.
Інструкція
1
З метою ліквідації зазначених проблем рекомендується підключити в ланцюг електроживлення аудіосистеми додатковий конденсатор . А якщо продовжувати подальшу експлуатацію, ігноруючи відбуваються явища, без додаткової ємності, то це може привести до поломки пристроїв відтворення звуку.
2
Необхідно пам'ятати, що конденсатор має здатність згладжувати короткочасні перепади напруги в ланцюзі живлення радіоапаратури, призначеної для установки в автомобілі, та працює в режимі максимальної гучності.
3
Розрахунок ємності електролітичного конденсатор а, необхідного для включення в ланцюг електроживлення автомобільної аудіосистеми, здійснюється за формулою: 1 кВт = 1 Фараді.
4
Тобто, якщо підсилювач низької частоти володіє вихідною потужністю, рівної 500 ват, то для нього буде потрібно конденсатор , ємність якого дорівнює 0,5 ф. Проте можливо і дворазове збільшення ємності, що вітається фахівцями з автозвуку.
5
Перед підключенням конденсатор а, його необхідно попередньо зарядити, і тільки після цього він, в зарядженому стані, включається в ланцюг харчування підсилювача. Чим коротше будуть дроти при підключенні конденсатор а - тим краще. Не забудьте також дотримуватись полярності при Припаювання проводів до зазначеної радіодеталі.
6
Електролітичний конденсатор , включений в систему електроживлення автомобільної аудіосистеми, забезпечує автовласника не тільки високоякісним звуком, але також запобігає можливим поломки пристроїв відтворення звуку.