Як включити динаміки на ноутбуці. Як включити звуковий пристрій на ноутбуці.

Ноутбук має вбудовані динаміки, тому будь-яке додаткове їх підключення не потрібно. Проте, якщо на ноутбуці немає звуку, слід перевірити настройки звукової системи.
Вам знадобиться
  • Програма Everest.
Інструкція
1
Якщо на ноутбуці немає звуку, спочатку слід перевірити, чи видно в диспетчері пристроїв звукове обладнання. Для цього відкрийте: «Пуск» - «Панель управління» - «Система» - «Обладнання» - «Диспетчер пристроїв». Знайдіть у вікні, пункт «Звукові, відео та ігрові пристрої». Якщо який-небудь з пунктів відзначений знаком питання або знаком оклику жовтого кольору, то причина відсутності звуку з великою ймовірністю пов'язана з відсутністю драйвера для звукової карти.
2
Так як драйвер не був встановлений при інсталяції ОС, то на компакт-диску з операційною системою його, швидше за все, немає. В цьому випадку слід знайти його в інтернеті, для цього вам буде потрібно точну назву звукової карти. Скористайтеся програмою Everest (Aida64): встановіть її, запустіть. У лівому стовпці виберіть «Комп'ютер» - «Сумарна інформація». Ви побачите повну інформацію по обладнанню комп'ютера, включаючи дані звукової карти.
3
Знайдіть в інтернеті потрібний драйвер, помістіть його в будь-яку папку ноутбука. Потім знову відкрийте в диспетчері пристроїв відзначену жовтим знаком звукову карту і виберіть переустановку драйвера. Вкажіть в якості джерела папку зі скачаним драйвером. Після установки драйвера перезапустите комп'ютер.
4
Якщо в диспетчері пристроїв звукової карти взагалі немає, слід перевірити настройки в BIOS. Увійдіть в BIOS при старті комп'ютера, для цього зазвичай треба натиснути Del або F1, F2, F3, F10 - конкретний варіант залежить про модель ноутбука. Знайдіть вкладку з інтегрованими пристроями - в її назві буде слово integrated. У цій вкладці знайдіть звуковий пристрій та подивіться його параметри, повинно стояти значення Enabled (включено). Якщо стоїть Disabled (відключено), змініть його на потрібне.
5
Перевірте, чи включений взагалі звук на ноутбуці. Якщо він відключений, значок звуку в треї буде відзначений червоним хрестиком. Щоб включити звук, клацніть значок лівою кнопкою мишки і зніміть пташку з пункту «Вимк».