Як вибрати маску для волосся.

Серед усього різноманіття засобів догляду за волоссям дуже легко загубитися і вибрати зовсім не те, що потрібно. Маски допомагають вилікувати пошкоджені локони, зробити їх блискучими і гладкими. Але так як волосся мають різну структуру і тип, засоби для них теж повинні відрізнятися за своїм складом.
Інструкція
1
Погана екологія, стреси і неправильне харчування відбиваються на стані волосся. Харчування вашим локонам забезпечать правильні маски. Ці кошти можна зробити самостійно, але можна і придбати готові. Головне - підібрати підходящу маску саме для вашого типу волосся, щоб отримати очікуваний ефект.
2
Багато представниць прекрасної статі користуються тільки домашніми масками. Інші ж є прихильницями магазинних засобів, які, до того ж, попередньо тестуються. Неправильне використання саморобної маски з лука, наприклад, може призвести до тяжких опіків шкіри голови. Готове ж засіб містить інгредієнти в таких пропорціях, яке гарантує безпеку застосування.
3
Вибираючи маску в магазині, зверніть увагу на її склад. Не вірте, що засіб на 100% складається з натуральних компонентів. Якщо ви і побачите це інгредієнт, напевно він опиниться в самому кінці списку. Просто, вивчаючи склад, візьміть ту маску, де натуральні компоненти виявляться ближче до початку. Це означає, що в даному засобі їх відсоток вмісту вище.
4
Краще віддати перевагу вітчизняним маскам для волосся. У Росії традиційно легше зробити косметику з натуральної сировини, ніж синтезувати хімічні аналоги. Та й підробляти таку продукцію немає ніякого сенсу, так як вона досить дешево коштує.
5
Шукайте маску, виходячи з нагальної проблеми волосся і їх типу. Не беріть універсальні засоби, які підходять «всім і від усього». Швидше за все, результат їх використання буде нульовим.
6
Маски застосовуйте один раз на тиждень, приблизно по двадцять хвилин тримайте на чистих волоссі. Якщо локони сильно пошкоджені, дозволено використання 2-3 рази на тиждень. Але в цьому випадку є ризик, що волосся звикнуть і не стануть вбирати корисні та поживні речовини в повній рекомендованої мірою.
7
Вибирайте засоби з доглядають натуральними маслами і вітамінами, адже саме ці компоненти надають блиск і здоровий вигляд волоссю. Маски з ефірними маслами можна застосовувати і для догляду за жирними пасмами, наприклад, календула зменшить секрецію сальних залоз шкіри голови.