Як не заразити грудничка.

Новонароджені діти - тендітні й беззахисні. І батькам хочеться захистити їх від усіх небезпек. Однак ненароком мама і тато можуть заподіяти шкоду дитині. Якщо ви застудилися, постарайтеся вжити всіх заходів, щоб не заразити грудничка.
Вам знадобиться
  • - цибуля;
  • - часник;
  • - «Інтерферон».
Інструкція
1
На час епідемій забудьте про гостинність. Бажано не тільки м'яко, але непохитно випроваджувати чхають гостей, але і зовсім віддати перевагу зустрітися з друзями і родичами поза домом.
2
В ідеалі, якщо є можливість, ізолюйте дитину від хворої людини. Однак це не завжди здійснимо, особливо якщо застудилася мама. Покладіть дитину спати в іншій кімнаті або хоча б в окремому ліжечку. Прості матері слід годувати дитину виключно в марлевій пов'язці.
3
Як можна частіше провітрюйте приміщення, в якому спить немовля. Зрозуміло, перед цим дитину необхідно винести з кімнати. Частіше робіть у нього вологе прибирання. При цьому можна навіть використовувати слабкий розчин хлору.
4
Частіше гуляйте з дитиною на повітрі в скверах і парках. Прогулянка зміцнить імунітет малюка і дозволить йому побути далеко від захворілого члена родини, а значить, зменшить ризик зараження.
5
Візьміть в звичку стерилізувати посуд, з якої їсть дитина. Особливо це стосується перших трьох місяців його життя. Неприпустимо наливати молочну суміш спочатку в доросле чашку і лише потім в дитячу пляшечку. Тим більше, якщо це чашка хворої людини.
6
Поставте в дитячій кімнаті тарілку з розрізаними на дольки часником і цибулею. В них містяться речовини фітонциди, які вбивають збудників інфекції і пригнічують їх ріст. Тому пахощі гримучої суміші доведеться потерпіти.
7
Перегрів для дитини так само небажаний, як і переохолодження. Оптимальна температура в дитячій місячної дитини повинна складати 20-22 градуси. У дво- тримісячного крихти вона вже може бути 18-20 градусів.
8
Дитині, у якого все-таки розпочався нежить, можна закапати в ніс кілька крапель грудного молока. Маленьким дітям, які перебувають на грудному вигодовуванні, підійде препарат «Інтерферон». Можна його використовувати і як профілактичний засіб від застуди, причому не тільки грудничку, але і всім членам родини.