Як обставити прямокутну кімнату. Як поставити столи в прямокутній кімнаті.

Облаштування будь-якого приміщення вимагає особливої відповідальності. Особливо це стосується кімнат у квартирах та будинках, оскільки саме туди ми повертаємося після робочого дня, щоб повноцінно відпочити і відновити сили.
Вам знадобиться
  • - перегородка;
  • - широкий карниз.
Інструкція
1
Уникайте розміщення меблів уздовж стін. Цим ви робите прямокутну кімнату ще більш витягнутою і незатишною. Також поставивши все в один кут, ви залишите велику частину приміщення порожньою. І тоді інтер'єр спальні буде здаватися однобоким і незбалансованим.
2
Використовуйте весь простір прямокутної кімнати з більшою користю, створивши в ній дві зони. Наприклад, одна з них може бути робочою з письмовим столом, стільцем і шафою або поличками на стіні під документи і книги. А іншу частину приміщення відведіть для відпочинку і дозвілля - поставте м'які меблі, журнальний столик в центрі даної частини кімнати, на стіну повісьте телевізор з плоским екраном, щоб заощадити місце.
3
Створені зони розділіть перегородкою. В якості такої «стіни» можна використовувати пересувну ширму, високий стіл, диван. Але не робіть огорожу до стелі, щоб у дальню частину потрапляло сонячне світло від вікна. Таким чином, з однієї кімнати ви зробите дві маленькі, але затишні і більш функціональні.
4
Якщо ця кімната призначена під спальню, виділіть місце для вбиральні. Незважаючи на те, що вона займе певну площу, вам не потрібно буде купувати шафи або комоди, займаючи місце додаткової меблями. Але якщо ви хочете придбати вбудована шафа з великим дзеркалом, не варто ставити його до вузької стіні - це ще більше подовжить кімнату.
5
Використовуйте світлі тони для оздоблення стін. Застосування темних відтінків ще більше будуть робити приміщення довгим. У насичені кольори можна фарбувати короткі стіни. А якщо стеля високий, ідеальний варіант його оформлення - це сірий або бежевий окрас.
6
При оформленні вікон використовуйте гардини, які будуть закривати не тільки віконний отвір, але й частина прилеглої стіни. Купуйте для цього широкі карнизи. Тим самим ви зробите свою кімнату більш широкою і короткою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=v_K6cdNhDYI
Зверніть увагу
Укладання підлоги для вузької кімнати. Вельми розповсюджений дизайнерський прийом - покласти підлогове покриття прямокутної форми - наприклад керамічну плитку або лінолеум або паркет з прямокутним малюнком. Дизайн дитячої кімнати для дівчинки (36,349). Дизайн інтер'єру вітальні в хрущовці.
Корисна порада
Дизайн з керамікою. Каміни в інтер'єрі. Меблі. Як облаштувати вузьку прямокутну кімнату? До облаштування квартири, вибору інтер'єру і меблів варто ставитися дуже відповідально. Адже вам в цій обстановці жити, до того ж, що склалася атмосфера в будинку створює враження про вас як про господаря.