Як відправити запрошення в групу. посилання для запрошення людей в групу.

В соціальних мережах є велика кількість груп, в яких користувачі можуть знайти для себе багато корисного і цікавого. Ви перебуваєте в одній з них? Тоді запросіть до неї своїх друзів.
Вам знадобиться
  • - реєстрація в соціальній мережі.
Інструкція
1
Створені в соціальних мережах групи або спільноти дозволяють користувачам з однаковими інтересами спілкуватися на загальні теми, задавати питання і читати на них відповіді, отримувати консультації фахівців, а також ділитися власним досвідом в тій чи сфері.
2
Якщо ви хочете запросити в одну з груп своїх друзів, достатньо буде їм відправити відповідне запрошення, тим більше що така можливість є на всіх соціальних порталах. Як правило, поряд з основною фотографією (аватаром) групи розташовується посилання «Надіслати запрошення», «Запросити в групу» або «Запросити друга». Натисніть на дану кнопку і зі списку ваших друзів виберіть потрібного користувача і запропонуйте вступити йому в дане співтовариство.
3
Детальніше про можливості групи можете розповісти в невеликому повідомленні, заповнивши для цього спеціальне повідомлення. А можете залишити його порожнім. Але це доступно тільки в тому випадку, якщо на сайті надається подібна послуга.
4
В «Одноклассниках» знайти групу можна зі списку наявних у вас спільнот, всі вони представлені в спеціальному розділі. Значно полегшить пошук необхідної групи, якщо ви зберігали її в «Закладках». Вибравши шукане співтовариство, відкрийте його, для чого попередньо потрібно буде клікнути по назві, яка автоматично є і її адресою. Цей крок дозволить зайти на одну зі сторінок групи, звідки буде досить легко надіслати запрошення.
5
Виберіть пункт «Запросити в групу», після чого в списку, ваших друзів відзначте тих, кому ви хочете відправити запрошення. А потім натисніть кнопку «запросити». Вказавши одночасно декількох користувачів, ви одним кроком запросіть їх усіх.
6
У соцмережі vk.com вам також спочатку потрібно самому вступити в ту чи іншу групу. Після цього виберіть з розділу «Мої групи» ту, в яку збираєтеся запросити друзів. Зайдіть на її головну сторінку і праворуч, під основною фотографією, знайдіть пункт «Запросити друзів». Натисніть на цей напис, потім у списку наявних у вас друзів (він відкриється в новому вікні) відзначте потрібного вам користувача і натисніть посилання «Вислати запрошення».
7
Таким же способом можна запросити в групи друзів і на інших сайтах. Принцип дії аналогічний описаному вище.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=fHuyWtuc_r8