Як потрібно вживати протеїн. Які продукти треба употребляти для росту людини.

Протеїн необхідний для росту, підтримки і відновлення клітин, виробництва ферментів і гормонів. Протеїн - основний компонент м'язової структури, тому він потрібний в достатніх кількостях для відновлення і розвитку м'язової тканини.
Інструкція
1
Приймайте протеїн після сну, якщо бажаєте набрати м'язову масу. Зазвичай сон триває 7-8 годин на добу. Так як організм не отримує за цей час їжу, він починає витрачати запасені джерела енергії - глікоген з м'язів і печінки, а також амінокислоти ціною руйнування м'язів. Крім цього з ранку посилюється вироблення гормону кортизола, через це починається процес катаболізму м'язових тканин. Для його запобігання слід прийняти порцію швидкого протеїну. В даному випадку оптимальним варіантом буде сироватковий протеїн або гідролізат протеїну.
2
Харчуйтеся частіше, а між прийомами їжі вживайте 2-4 порції двадцятиграмового порції протеїну. Якщо обставини складаються таким чином, що у вас не виходить поїсти в перебігу дня, прийміть порцію комплексного білка.
3
Вживайте протеїн після тренування, так як в цей час організм краще засвоює поживні речовини. Щоб швидше заповнити запаси вуглеводу і підняти рівень амінокислот в крові, після занять слід приймати гейнер. Спортсменам, які дотримуються жиросжигающей програми, потрібно відмовитися від вуглеводів і приймати концентрат або ізолят сироваткового протеїну. Приймати їжу можна через 1-1,5 години після прийому протеїну.
4
Не зловживайте протеїном, не можна перевищувати рекомендовану дозу, інакше можуть виникнути проблеми зі здоров'ям. Один прийом не повинен перевищувати 30 г, розчиняти білок слід в воді, соку або молоці. Молоко містить речовини, які сприяють кращому засвоєнню білка.
5
Не забувайте про те, що найбільш оптимальним варіантом є надходження 50% білка зі звичайної їжі і 50% - з харчування для спортсменів.
6
Приймайте протеїн за півгодини до відходу до сну. Це запобіжить нічний катаболізм м'язів і забезпечить стабільний рівень амінокислот в крові під час сну. Оптимальною для прийому перед сном буде суміш, в яку включені протеїни з різною швидкістю засвоєння.