Як обмежити швидкість завантаження.

Якщо у вашій родині комп'ютер використовується і для роботи, і для розваг, ви безумовно будете відчувати деякі незручності, особливо за умови, що підключення розраховане на кілька комп'ютерів. Ваша дитина дивиться мультик, а ви не можете відправити документ. Однак обмеження швидкості піддається налаштуванню, як і більшість параметрів роботи комп'ютера.
Інструкція
1
Якщо ви поставили файл на скачування за допомогою менеджера завантажень, наприклад, Download Master, виправте в налаштуваннях швидкість завантаження. Для цього натисніть пункт «Дія» в головному вікні програмного забезпечення. Далі виберіть рядок «Швидкість». Розкриється список, що складається з п'яти варіантів. Активуйте вкладку «Регульована». У нижньому рядку Download Master з'явиться повзунок. З його допомогою можна зменшувати швидкість до потрібного вам значення.
2
В торрент-клієнтів, таких як ?Torrent, теж є можливість обмежити як швидкість завантаження, так і швидкість віддачі, що зручно, якщо ви економите загальний трафік. Щоб обмежити швидкість завантаження конкретного файлу, виберіть його зі списку в стовпці «Ім'я торрента». Натисніть на нього правою кнопкою миші, в контекстному меню виберіть рядок «Пріоритет швидкості». Далі «Обмежити завантаження» або «Обмежити віддачі». У новому меню буде стояти відмітка за замовчуванням «Необмежено», ви оберете потрібне значення.
3
Щоб задати обмеження швидкості для будь-яких торрентів, змініть загальні налаштування швидкості завантаження/віддачі. В меню ?Torrent натисніть вкладку «Налаштування», далі пункт «Конфігурація». Також вікно зміни налаштувань можна викликати комбінацією клавіш Ctrl + P. Клацніть по рядку «Швидкість». Ви побачите кілька рядків, серед яких виберіть «Загальне обмеження швидкості завантаження», потім встановіть потрібне вам значення швидкості в КБ/с.
4
Є програма, проста в управлінні - називається NetLimiter. Вона надається на пробний період 28 днів. Скачайте її з офіційного сайту виробника, встановіть. Клацніть по значку програми, після натисніть «Відкрити». Задайте тип визначення швидкості підключення, наприклад, Мбіт або Кбайт. Встановіть потрібне значення швидкості в полі «Швидкість скачування».
5
Можна використовувати безкоштовну програму Traffic Shaper XP. Скачайте її з офіційного сайту розробника Bandwidth Controller, встановіть. Запустіть програму - ви побачите вікно з написом «Ласкаво просимо в майстер налаштування мережі». Натисніть «Далі» - «Швидкість скачування» - «Швидкість завантаження», встановіть потрібне значення, натисніть «Далі». Виберіть тип мережевого підключення (зазвичай це локальна мережа), натисніть «Далі» - «Готово».