Як відварити локшину. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Незалежно від того, готуєте ви азіатську локшину або локшину, більше схожу на італійську пасту, і той і інший продукт - прекрасна основа для багатьох страв, де другою складовою можуть бути м'ясо, овочі, молочні та морепродукти. Приготування азіатської локшини, на відміну від європейської, залежить від її виду.
Інструкція
1
Для того що правильно відварити азіатську локшину, дізнайтеся її вигляд. Це може бути соба - локшина із суміші пшеничного і гречаного борошна з багатим горіховим присмаком, удон - японська локшина з пшеничного борошна, Сомен - тонка корейська пшеничне локшина, або найпопулярніша в Японії та Китаї локшина рамен. Особливі види локшини - це рисова, яку частіше називають рисовою вермішеллю, і бобова, вона ж скляна або целофанова локшина, приготовлена з багатих крохмалем бобів мунг.
2
Всі види азіатської пшеничного локшини, а також локшину собу варять однаково. Для того щоб відварити від 250 до 500 грамів макаронних виробів, беруть каструлю на 8 літрів води і заповнюють її на 2/3. Воду доводять до кипіння і після цього кладуть у неї локшину. Відварюють протягом 4-5 хвилин. Китайську локшину НЕ солять, так як в блюда, де вона фігурує, як правило, додають соєвий соус. Локшина готова, коли її можна подцедіть виделкою і витягнути з каструлі.
3
Злийте воду через друшляк і тут же промийте китайську локшину прохолодною водою, щоб зупинити процес приготування. Далі готуйте відповідно до наявного у вас рецептом.
4
рисової локшини перед приготуванням слід на 5 хвилин замочити в теплій воді, а потім - не більше 2-3 хвилин варити в окропі або бульйоні.
5
Скляну або бобове локшину НЕ відварюють, а скоріше «заварюють». Покладіть целофанову локшину в глибоку миску і залийте гарячою кип'яченою водою. Накрийте кришкою або блюдцем і залиште на 10-15 хвилин. Воду злийте, локшину готуйте згідно рецепту.
6
Щоб відварити 100 грам європейської локшини, закип'ятіть 1 літр води і додайте до нього 1 чайну ложку солі. Покладіть локшину в киплячу воду і зменшіть нагрів до середнього. Готуйте макаронні вироби, постійно помішуючи. Варити локшину треба від 8 до 12 хвилин, час потрібно засікати від того моменту, як вода в каструлі закипить вдруге. Готові вироби злийте через друшляк і обполосніть прохолодною водою.