Як налаштувати bluetooth.

Без технології bluetooth уявити сучасну мобільну техніку вже неможливо. Просте, зручне і швидке з'єднання найрізноманітніших пристроїв на відстані до декількох метрів дозволяє передати з одного телефону на інший відео або музику, підключити гарнітуру або GPS-модуль.

Природно, у володаря мобільного пристрою з підтримкою bluetooth виникає бажання і при з'єднанні його з комп'ютером обійтися без незручний проводів. На щастя, налаштувати bluetooth на комп'ютері нескладно. Звичайно, комп'ютер рідко буває обладнаний вбудованим bluetooth-модулем, проте USB-модуль нескладно придбати і підключити, та й ціна його вельми невелика. Зовні такий модуль нагадує звичайну флешку.

  1. Встановлюємо USB-модуль у відповідне гніздо на корпусі комп'ютера. Як правило, правильність установки підтверджується колірним сигналом на корпусі брелока, зазвичай синього кольору.
  2. Windows виявить пристрій і спробує встановити для нього драйвера. Краще взяти драйвера з диска, що йде в комплекті до модуля. Як правило, на ньому є програма установки у формі звичного користувачеві майстра, який допоможе здійснити всі необхідні кроки, скопіює файли і внесений зміни в реєстр.
  3. Установкою драйверів справа не закінчується, а тільки починається. Тепер потрібно власне налаштувати bluetooth. Для цього можна використовувати або програму, що поставляється в комплекті з модулем, або спробувати зробити це самостійно в Панелі управління Windows. У будь-якому випадку процес досить простий: потрібно вказати ім'я комп'ютера і його тип (за замовчуванням - «персональний комп'ютер»). Ці дані будуть використовуватися для відображення комп'ютера на інших bluetooth-пристроях, наприклад, на мобільному телефоні при пошуку доступних пристроїв.
  4. Налаштуйте параметри видимості комп'ютера для інших пристроїв. Можна зробити його видимим або ж приховати його присутність в bluetooth-просторі. Крім того, можна вибрати служби, які будуть доступні по bluetooth. Адаптери підтримують всі служби, тому все можна залишити включеними.

Налаштування завершена. Тепер комп'ютер буде виявлятися при пошуку bluetooth-пристроїв з телефону, і ви зможете передати на нього фотографії, завантажити на телефон знайдену в мережі музику або використовувати телефон як GPRS-модем.