Як відрегулювати вхідні металеві двері. скрипить металеві двері з прихованими петлями.

Металеві двері є кращим способом захисту будинку. На злом сучасної двері з міцного металу зловмиснику доведеться витратити кілька годин, що, в кінцевому підсумку, зупинить його. Для повноцінної якісної роботи пристрою необхідно своєчасно проводити його регулювання.
Вам знадобиться
  • - торцевої ключ;
  • - ключ-шестигранник;
  • - мастило.
Інструкція
1
Визначте, в якому місці скрипить двері. Подивіться, чи немає на ній видимих потертостей. Звук може виникати при зіткненні полотна з дверима, або виходити від прихованих регульованих петель.
2
Якщо скрип викликаний тертям полотна, послухайте, з якого саме місця він доноситься. Після виявлення джерела звуку приступайте до регулювання двері. Для цього потрібно послабити середні петлі, а потім - верхні або нижні, залежно від того, де виникає скрип. Відтягніть петлі і щільно присуньте до коробки.
3
Затягніть гайку крайньої петлі, похитайте двері. Петлі повинні стати на своє місце. Позакривали двері, опустивши ручку вниз, і послухайте, чи виникає скрип. Якщо сторонні шуми залишилися в тому ж місці, або стали ще сильніше, послідовно зробіть дії регулювання знову.
4
При цьому обов'язково перевіряйте, чи не потрібно відтягнути двері зверху чи знизу. Коли скрипи будуть усунені, затягніть всі гвинти і гайки. Якщо між коробкою і полотном залишилися маленькі зазори, змастіть торець дверей графітним мастилом.
5
Якщо ж скриплять петлі, швидше за все, в них проникла пил. Це часто трапляється при проведенні будинку ремонтних і будівельних робіт. Для усунення скрипу продміть всі петлі і змастіть їх мастилом.
6
Скористайтеся гумовим ущільнювачем, якщо двері продуває або через неї проникає шум з вулиці. Вибирайте тонкий ущільнювач, який не створить перешкод закриття дверей. Наклеюйте матеріал безпосередньо на двері. Краще розподіляти його не по всьому периметру дверей, а тільки в тих місцях, де відсутня щільне зіткнення.
7
Експлуатуйте двері правильно, стежте за її зовнішнім виглядом і, час від часу, виробляєте профілактичний ремонт: змащуйте замок і петлі, підтягуйте кріпильні гвинти, замінюйте контури ущільнювача, видаляйте пил з ригелів.