Як одягатися в Італії взимку. Як одягаються італійські туристи.

В оточенні стильних і модних італійців не хочеться виглядати незграбно і без смаку. Звичайно, не всі жителі Італії носять одяг від Армані, Гуччі або Дольче і Габбана, але це не заважає їм одягатися добре і відчувати себе впевнено. Щоб зійти за свого, вам теж не обов'язково сильно витрачатися на модних дизайнерів.
Інструкція
1
Туристи зі смаком цілком можуть вписатися в італійський стиль в будь-який час року. Але варто пам'ятати про те, що не всяка модний одяг підходить для відвідування релігійних місць, де прийнятий досить строгий дрес-код. Він забороняє відкривати плечі, носити глибоке декольте і спідниці вище коліна.
2
В Італії одягаються, орієнтуючись на календар, а не на погоду за вікном. Наприклад, там часто можна побачити жінок, одягнених в шарфи і шуби, при комфортній для росіян температурі в +10 градусів. Що найдивніше, вони не виглядають страждаючими від спеки. Тому приготуйтеся неабияк «попотіти», щоб виглядати модно і стильно італійської взимку.
3
Італійський стиль передбачає в першу чергу естетичність вигляду, багато ж туристи про це не думають. Взимку цілком підійде пара відмінно сидячих на вас темних джинсів. Вони можуть бути як ошатними, так і простими. Елегантним дамам слід надягати чорну спідницю або брюки.
4
Замість футболок і джемперів під пальто і жакет надіньте блузку або батник на ґудзиках. Допускається легкий светр з якісної смесовой пряжі або кофта аналогічної якості.
5
Чоботи виберіть зручні для ходьби, щоб не шкутильгати з мученицькою гримасою вулицями Риму або Мілану. В цьому випадку в вас відразу розпізнають туристку! Для холодних або не дуже зимових італійських місяців вам знадобляться пальто, легка шубка або стильна куртка. Шарф краще купити на місці в Італії, так ви гарантовано потрапите «в масть».
6
Італійський подіум кожен сезон пропонує новий модний колір. Його ви побачите в кожній вітрині магазину. Але ви точно не помилитеся, якщо візьмете з собою одяг інтенсивно чорного кольору або сіру з елементами чорного. Це стандартний варіант, який ніколи не виходить з моди.
7
Деталь модного в цьому сезоні кольори можна докупити вже в Італії. Це можуть бути будь-які аксесуари або водолазка, бере, колготки й інші «дрібниці».
8
Приділіть увагу якісній сумці, адже гуляючи з рюкзаком, ви ясно даєте зрозуміти, що ви турист/туристка. Виняток становлять тривалі піші прогулянки в горах. Італійські чоловіки, на відміну від росіян сильної статі, люблять ходити зі стильними шкіряними сумками середнього розміру. Якщо потрапите до Флоренції, відвідайте її знаменитий шкіряний ринок, де, безсумнівно, придбаєте чимало корисних і якісних речей.
9
При всьому старанні бути схожим італійської взимку на місцевого жителя не забувайте про своє здоров'я. Італійці зазвичай одягаються так, як ніби на вулиці люта холоднеча. Не всім росіянам підходить такий стиль.