Як відкрити виробництво води.

Виробництво води може виявитися оптимальним вибором для тих, хто має бажання почати свій власний бізнес, але не готовий витрачати на нього багато часу. Така сфера дозволяє не відмовлятися від власних захоплень, витрачаючи на бізнес лише кілька годин щодня.
Інструкція
1
Домовтеся про проведення платної експертизи джерела води, який ви будете використовувати у виробництві. Такий аналіз вимагає досить серйозних фінансових затрат, однак саме він є відправною точкою при подальшому підборі необхідного для обробки води обладнання. Чим гірше, за результатами експертизи, вода у вашому джерелі, тим більше складна й дорога техніка знадобиться для її належної очистки. Адже якісна вода це не тільки здоров'я клієнтів, але і ваша репутація і, отже, прибуток.
2
Придбайте обладнання, необхідне для вашого виробництва. Для обробки води знадобляться спеціальні очисні фільтри. Щоб виготовляти власну тару, можна використовувати верстат, що видуває пляшки з невеликих пластикових заготовок. Також буде потрібно апарат, який буде розливати готову очищену воду по пляшках, оскільки процедура ця досить трудомістка і не занадто гігієнічна.
3
Підшукайте відповідне приміщення. Бізнес по виробництву води не пов'язаний з виконанням якихось особливо складних процедур, тому надто багато місця не буде потрібно. Приміщення потрібно буде умовно розділити на дві зони, в одній з яких вода буде проходити необхідну обробку, а в іншій - розливатися в заготовлену тару. Умови в службовому приміщенні повинні відповідати вимогам місцевої санітарно-епідеміологічної служби, щоб та дозволила виробництво води та її продаж.
4
Найміть на виробництво співробітників. І якщо на прості вакансії, як доставляють воду клієнтам кур'єри, можна залучити навіть родичів, то з іншими посадами без професіоналів все ж не обійтися. Перш за все, потрібно найняти фахівця з ремонту встановленого обладнання, який пройшов спеціальний курс навчання по його експлуатації. Також не завадить обзавестися бухгалтером. Можна найняти менеджера, обов'язком якого стане пошук нових клієнтів.
5
Придумайте назву для свого бренду. Звучне і такого назва, яке привертає увагу клієнтів, може означати половину успіху всього виробництва. Не меншу роль грає вдалий логотип. Він може бути виконаний в будь-якій кольоровій гамі і будь-якому стилі, важливо лише, щоб логотип відповідав за духом назвою вашого бренду. Для енергійного назви підійде яскравий, барвистий логотип, для більш ділового - строгий, класичний.
6
Забезпечте виробництво води рекламною підтримкою. Можна створити сайт, присвячений вашої продукції, на якому потенційні клієнти дізнаються про її перевагами перед продукцією конкурентів. Додайте по місту кілька плакатів і білбордів. Реклама в газетах теж може привернути увагу, особливо якщо ви хочете поставляти воду співробітникам всіляких офісів. Щоб швидко і ефективно розкрутити свій бренд, зверніться в рекламне агентство.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Jps0t3SuH_Q