Як отримати електрику. Як отримати електроенергію в домашніх умовах.

Сучасні технології дозволяють отримувати електрику практично з чого завгодно. Зараз розвиток в області електроенергетики направлено на те, щоб збільшувати частку поновлюваних джерел електроенергії.
Інструкція
1
Електрика можна отримувати, використовуючи енергію вітру. Відомо, що вітри виникають в атмосфері Землі під впливом електромагнітного випромінювання Сонця. Вони володіють величезним енергетичним потенціалом. Невеликий вітрогенератор можна створити навіть у домашніх умовах, для цього потрібні лопаті і перетворювач механічної енергії кручення лопатей в електрику . Щоб отримати максимум енергії, вітрові електростанції будують в прибережних зонах, де вітри дмуть постійно.
2
На другому місці в нетрадиційній енергетиці знаходяться геотермальні станції. Вони знаходяться в місцях, де активність гарячих джерел найбільш висока, перетворюючи вихлюпувати ними енергію в електрику . Ці станції мають вищим ККД (коефіцієнтом корисної дії), ніж вітряні, і більш надійні в плані безперебійно подається енергії. На жаль, вони ще сильніше прив'язані географічно до певної території.
3
Нікого вже не дивують мініатюрні сонячні батареї в сучасних калькуляторах. Зараз можна навіть придбати сонячні батареї для зарядки, наприклад, мобільника або ліхтарика в поході. В жарких країнах навіть доцільно встановити сонячні батареї на даху будинку, але в цілому це досить-таки дорога технологія для окремих споживачів. У ряді країн держава субсидує установку сонячних батарей для окремих громадян з умовою, щоб надлишки енергії подавалися в загальну електромережу.
4
Екологи лобіюють використання біо-енергії. Спалювання побутового міського сміття, відходів фермерських господарств може бути не тільки джерелом енергії, але і давати корисні побічні продукти: добриво і газ. Ось тільки проводити таке спалювання треба за спеціальною технологією. Поки цей спосіб не отримав широкої підтримки енергокомпаній, хоча він міг би попутно допомагати вирішувати і проблеми утилізації сміття.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=U_GdyMr197A