Як відзначити одного на фотографії в Моєму світі. Як в моєму світі скасувати зазначених друзів на фото.

Соціальна мережа «Мій світ» - це не тільки листування з друзями, але і ще багато корисних для проведення часу функцій. Різноманітні ігри, можливість створювати і брати участь у різноманітних спільнотах, відправляти подарунки, «приклеювати» на фото стікери і відзначати на власних фотографіях на своїй особистій сторінці друзів. Все це і багато іншого Мої світ »пропонує кожному своєму користувачеві.
Вам знадобиться
  • - реєстрація на сайті «Мій світ».
Інструкція
1
Якщо у вас є цікаві, пам'ятні фотографії, на яких відображені ваші знайомі по соціальному сайту «Мій світ», поділіться ними з друзями. У цьому випадку на сторінці користувача відобразиться картинка з його ім'ям на зображенні.
2
Допомогти зробити свої фотографії доступними для друзів допомагає одна з опцій, пропонованих «Моїм світом». Скористатися нею зможе навіть початківець користувач, так як поставити мітку на зображення дуже просто.
3
Для цього вам спочатку потрібно зайти в свій аккаунт, попередньо ввівши в спеціальні поля облікові записи для входу - логін і пароль. Після цього виберіть місце розташування зображення, на якому ви збираєтеся відзначати друзів. І відкрийте необхідне зображення, клікнувши по ньому лівою кнопкою миші і тим самим відкривши його в збільшеному розмірі.
4
Це може бути ваша особиста фотографія, використана в якості головної, або зображення з будь-якого альбому з вашої сторінки. Вкажіть альбом, в якому знаходиться потрібне фото, і відкрийте картинку. Потім уважно подивіться на написи під зображенням. Натискаючи на них, ви можете вказати необхідне для фотографії дію: показати друзям, додати до вибраного, надіслати другу, відзначити друзів, оформити фото, номінувати на конкурс.
5
В даному випадку вам знадобиться пункт «Відзначити на фото». Клацніть на нього і виберіть на зображенні область, де потрібно поставити мітку і вказати одного. На фотографії з'явиться невеликий прямокутник, розмір якого ви можете регулювати самі. Перенесіть його на місце знаходження одного на картинці і натисніть кнопку «Зберегти».
6
Після цього поруч з фотографією відкриється вікно зі списком наявних у вас друзів. Впишіть ім'я потрібного користувача, відзначивши його галочкою, і ще раз натисніть «Зберегти».
7
Після виконаної операції у вашого друга з'явиться повідомлення про те, що він відзначений на фотографії. А зображення буде перенесено в альбом «Мене відзначили на фото» на його сторінці.
8
Аналогічним способом ви можете відзначити і себе на фотографії, для чого вам потрібно знайти в списку і відзначити напис «Це я!». Зазначена фотографія також відобразиться в альбомі «Мене відзначили на фото».