Як видалити папиллому. Як перевіриться на папілом.

Папиллома - це доброякісна пухлина, що має різну природу походження, різні розміри, форми і навіть колір. Зазвичай вона з'являється на шкірі людини, але іноді вражає і слизову оболонку. Вона може бути як природженою, так і набутою. Причому придбати її можна або через безпосередній зовнішній контакт, або в результаті статевого контакту з носієм інфекції.
Інструкція
1
У зв'язку з тим, що папілома може з доброякісної переродиться в злоякісне утворення, від неї необхідно позбавлятися щонайшвидше. Однак майте на увазі, що її видалення не гарантує, що ви зовсім позбудетеся від цієї інфекції. Вона може жити в вашому організмі кілька років, і ви можете зіткнутися з повторним виявленням у себе на тілі або слизової цього неприємного новоутворення.
2
Не в якому разі не займайтеся самолікуванням. Не видаляйте папиллому за допомогою ниточки, намагаючись видерти або вирізати її самостійно. Максимум, що ви можете зробити - це змащувати її соком чистотілу.
3
При виявленні у себе папіломи зверніться до фахівця - лікаря-дерматолога. Він здатний підійти до цієї проблеми з професійної точки зору. Залежно від того, в якому місці утворилася папілома, доктор направить вас на її видалення.
4
Проводиться таке оперативне втручання під місцевим наркозом. Для цього не потрібна госпіталізація. Зараз дану процедуру здійснюють в багатьох косметичних установах; час її проведення, як правило, не перевищує 30 хвилин. Місце, де була папілома, заживає швидко, через 2 тижні від неї не залишиться і сліду.
5
Найпоширеніші способи видалення папіломи - це заморозка і лазерне лікування. Причому лазеротерапія має найкоротший відновний період. А от хімічні засоби краще не використовуйте - так ви ризикуєте отримати серйозні опіки, внаслідок чого можуть утворитися рубці. Якщо ви бажаєте позбутися папіломи за допомогою припікання азотом, будьте готові до того, що вам буде потрібно велика кількість сеансів, щоб добитися потрібного ефекту.
6
Щоб уникнути появи папіломи на своєму тілі, не нехтуйте простими, але ефективними заходами профілактики даного вірусу. Постарайтеся приймати імуномодулятори та полівітаміни. Дотримуйтесь гігієну і ведіть розбірливу статеве життя.