Як вибрати правильно ананас.

В зимові похмурі дні так хочеться доторкнутися відчути літо. Цю можливість нам можуть дати стиглі, соковиті і ароматні фрукти. Одне з головних місць займає ананас , який росте далеко від наших країв. Важливо навчитися вибирати стиглий і смачний ананас і насолоджуватися його прекрасним і ніжним ароматом.
Інструкція
1
Перші зовнішні ознаки свіжого і стиглого ананас а можна розрізнити по «бадиллі». Вона повинна бути густа і зелена, а листя повинні легко витягатися з стрижня. Це є ознакою стиглості ананас а.
2
Наступне, на що варто звернути увагу при виборі ананас а - це кірка. Вона повинна бути пружною (Не твердої), в ідеалі - трохи м'якуватої. А ось зелена кірка не свідчать про те, що ананас не дозрів. Не потрібно вибирати ананас , покритий темними плямами, це говорить про те, що він вже переспів і можливо, пішов процес гниття.
3
Стиглий ананас повинен поширювати ніжний солодкуватий аромат. А от вихідний сильний інтенсивний запах свідчить про те, що можливо вже розпочався процес бродіння, а за ним слідує поява гнилі.
4
При виборі ананас а зверніть увагу на вартість. Дорожчі ананас и доставили літаком вже стиглі, вони мають ніжний аромат. А ось недорога ціна говорить про те, що ананас и доставлялися водним транспортом, і дозрівали в дорозі (такі ананас и мають специфічний запах, брати не варто).
5
При виборі ананас а, поплескайте по ньому долонею. Стиглий ананас повинен видавати глухий звук, а от якщо від нього виходить порожній звук, значить, він перезріло і трохи сухуватий.
Корисна порада
Варто пам'ятати, що ананас не любить холоду, тому зберігати його краще при кімнатній температурі. Якщо зберігати ананас при температурі нижче 7 градусів, він втратить свій аромат.
Ананас для росіян був і залишається делікатесом, яким можна побалувати себе або попотчевать гостей за святковим столом. Звичайно, смачний тільки свіжий стиглий фрукт, тому, роздумуючи в магазині, який ананас вибрати, згадайте кілька корисних порад.
Вам знадобиться
  • - ананас;
  • - ніж.
Інструкція
1
Понюхайте ананас. Запах фрукта «в самому соку» нагадує ледь вловимий суничний аромат. Нудотний солодкуватий запах набуває ананас, який почав псуватися.
2
Зверніть увагу на верхівку ананаса. Густа і зелена, вона свідчить про свіжість фрукта. Потягніть за внутрішні листя. Якщо ананас стиглий, вони легко відділяються, і, навпаки, якщо листя міцно тримаються на підставі, це говорить про те, що фрукт недозрілий.
3
Надавите на ананас пальцями, тестуючи його на жорсткість. При цьому м'яка кірка - аж ніяк не ознака стиглості, як може здатися, а явне свідчення того, що фрукт лежаний. В ідеалі, ананас повинен бути дуже пружним. Можна також набувати жорсткий фрукт, якщо в наявності всі інші ознаки стиглості.
4
Поплескайте по ананасу долонею. Глухий звук говорить про стиглості, дзвінкий - про те, що фрукт недостатньо соковитий і, швидше за все, вже пересох.
5
Ідеальний колір кірки ананаса - жовто-коричневий. Однак допускається і злегка зеленуватий окрас. В останньому випадку, знайте, що фрукт був зірваний неспілим і дозрівав під час транспортування. Не варто купувати ананас інтенсивного зеленого кольору, ймовірно, він виявиться недостатньо солодким.
6
Після того, як ананас придбаний і принесений додому, переконатися в його стиглості можна, розрізавши фрукт. Правильно вибраний ананас має всередині інтенсивно-жовту, соковиту м'якоть. Бліда сухувата м'якоть - показник неякісного продукту.
Зверніть увагу
Деякі при виборі ананаса орієнтуються на його ціну, вважаючи, що чим дорожче ананас, тим він кращий. Як показує практика, така залежність простежується далеко не завжди.