Як намалювати оленя.

Для того щоб зобразити оленяти, можна скористатися технікою малювання тварин за допомогою допоміжних геометричних фігур, потім виділити характерні особливості цієї тварини і розфарбувати у відповідні кольори.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - простий олівець;
  • - ластик;
  • - фарби або олівці.
Інструкція
1
Почніть малюнок з побудови допоміжних елементів. Зобразіть овал, розташований горизонтально, на деякій відстані від нього намалюйте ще один менший форми. Доповніть начерк двома парами вертикальних ліній, вони зададуть напрямок ніг оленя.
2
Прорисуйте голову оленя. Для цього загострити один край маленького овалу з трьох сторін - з боків і зверху. При цьому лобову частину необхідно залишити достатньо опуклою. Виділіть на кінці носа область, позбавлену вовни, позначте розбіжні ніздрі. На обох сторонах голови намалюйте мигдалеподібні очі, їх внутрішній куточок направте вниз до носа. Виділіть опуклі надбрівні дуги, над очима зобразите опущені вниз вії. З боків від голови трохи вище рівня очей намалюйте великі ромбовидні вуха, вони спрямовані під кутом 30-45 градусів вгору. Під носом окресліть маленьку округлу нижню щелепу.
3
Прокладіть з'єднувальні лінії від овалу, що є тулубом оленяти до голови, у вас вийде шия. Дотримуйтесь пропорції, ваше тварина повинна вийти досить худим. Для цього підкресліть запалий живіт, неміцний грудну клітку малюка. Виділіть декілька рядів цяток на спині оленяти.
4
Окресліть маленький хвостик.
5
Приступайте до малювання ніг. Зробіть їх досить довгими, приблизно рівними за величиною тілу. Виділіть зчленування, зробіть коліна вузлуватими. Закінчите ноги копитцями.
6
Приступайте до фарбування. Для грудей, живота і підборіддя використовуйте більш світлі відтінки охристого або кольору шкарлупи фундука, для спини і верхньої частини ніг - насичений коричневий, залиште світлими цятки. Очі розфарбуйте темним кавовим відтінком, область носа, не покритий шерстю, виділіть чорним. Дотримуйтесь напрямок росту шерсті. На морді вона йде від кінчика носа до чола, на спині спрямована до хвоста.