Як приготувати заварний масляний крем. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Заварний масляний крем чудово підходить для приготування різноманітних тортів і тістечок. А якщо до нього додати натуральні барвники, крем вийде різних відтінків, завдяки чому можна створити на випічці казковий візерунок.
Вам знадобиться
    • вершкове масло жирністю 82% або вище - 200 г;
    • яйце - 1 шт .;
    • цукор - 200 г;
    • молоко - 125 г.
Інструкція
1
Дістаньте масло з холодильника за кілька годин до приготування, щоб воно стало кімнатної температури цілком, а не тільки по краях. Якщо у вас в розпорядженні немає стільки часу, розріжте його на маленькі кубики і розкладіть їх по чашці в один шар. Не використовуйте для розігріву масла мікрохвильову піч. Вона не може забезпечити рівномірний нагрів цього продукту, тобто місцями масло може залишитися крижаним, а місцями оплавитися. Таким чином, ви ризикуєте отримати крем зі смаком топленого масла.
2
Ретельно збийте яйце з цукром. Додайте в отриману масу гаряче, майже кипляче молоко. Всі відразу не виливайте, щоб не ловити потім ложкою слизький яєчний грудку в гарячому молоці. Тому робіть це поступово, по 2-3 столові ложки молока - їх вмішати в яєчну масу вам буде набагато легше.
3
Потім перелийте яєчно-молочну суміш назад в каструлю, в якій грілося молоко. До речі, посуд беріть краще тефлонову, але тільки не емальований. До емалі молоко, яйця і цукор будуть приставати. Обсяг посуду також не менш важливий. Найоптимальніший - 1 літр плюс-мінус 250 мілілітрів. Скоріше навіть плюс, ніж мінус, так як 500 мілілітрів - вже мало, буде важко перемішувати крем.
4
Ще одним важливим моментом є інструмент для перемішування крему при нагріванні. Найпоширеніший варіант - це ложка, але він, на жаль, не найкращий. Для цієї мети візьміть лопатку, за один рух нею ви зможете захопити приблизно половину площі дна каструлі, а значить, у вас буде більше шансів уникнути пригорання крему.
5
Отже, перелив крем в каструлю, поставте на вогонь і нагрівайте, постійно помішуючи до повного загустіння маси. До кипіння не доводите.
6
Загуснув крем зніміть з вогню і залиште остигати при кімнатній температурі. Щоб прискорити цей процес, можете помішувати його хоча б один раз в 5 хвилин.
7
Тепер масло добре збийте протягом 10 хвилин. Спочатку воно буде жовтого і блискучого кольору, але поступово набуде матовий відтінок. Як тільки це відбудеться, починайте вводити остигнула яєчну частину. Робіть це поступово по 1 ложці і після кожного додавання збивайте крем до повної однорідності.