Як надрукувати на гуртку фото. друк рамок з фото на пляшку.

Кружка з фотографією буде хорошим подарунком, який може прослужити людині довгі роки, назавжди йому запам'ятається. Гуртки з малюнками можуть бути використані і для багатьох інших цілей, наприклад, для рекламної акції.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер (щоб зверстати макет),
  • - струменевий принтер,
  • - папір для друку сублімації,
  • - термоскотч,
  • - термопресс для кухлів,
  • - спеціальна кружка для сублімації,
  • - рукавиці для роботи з гарячими предметами.
Інструкція
1
Якщо ви хочете отримати одну кружку з фотографією, наприклад, для подарунка, найпростіший спосіб - це відправитися в друкарню і замовити там таку послугу. Варто друк на одній гуртку зовсім недорого. Виріб швидко буде готово, досвідчені фахівці якісно все надрукують. Вам залишиться тільки забрати результат і використовувати за призначенням.
2
Можна надрукувати зображення на гуртку і самостійно. Але для цього буде потрібно спеціальне дороге обладнання, яке зазвичай мається тільки в спеціалізованих майстернях або друкарнях. Але якщо у вас воно є, сміливо приступайте. Таким чином можна навіть організувати власний бізнес.
3
Виготовте макет для друку необхідного розміру. Його параметри не повинні перевищувати висоту гуртки і величину її обхвату. Також з'ясуйте максимальну ширину друку, на яку здатний термопресс. Укладіть макет в усі ці обмеження. Не забудьте розвернути картинку дзеркально. Тепер надрукуйте отриманий макет на струменевому принтері.
4
Почекайте трохи, поки чорнило не висохнуть повністю. Тепер обріжте картинку, позбувшись білих полів. Закріпіть на гуртку те, що вийшло, за допомогою термоскотча. Слідкуйте, щоб папір скрізь прилягала впритул до поверхні.
5
Тепер поставте кухоль в термопресс, виставивши на ньому характеристики друку, передбачені конкретною моделлю обладнання. Увімкніть його і почекайте потрібний час. Коли прес розігріється, скористайтеся ним, притиснувши малюнок до гуртку. Зачекайте, скільки потрібно за інструкцією, потім діставайте кружку. Коли гуртка охолоне, папір і скотч можна знімати. Зразковий час виготовлення одного кухля - 10 хвилин.
Зверніть увагу
Термопресс - гарячий інструмент, так що дотримуйтесь правил безпеки при роботі з ним. Також майте на увазі, що кружка під час знаходження в ньому сильно нагрівається. Потрібно заздалегідь підготувати місце, куди поставити її. Також знадобляться термоізоляційні рукавиці або щось подібне.