Як намалювати ножиці.

Для того щоб намалювати такий простий інструмент, як ножиці, необхідно знати про особливості використання тих чи інших їх конструкцій в різних областях і застосувати найпростіші знання з курсу геометрії про вісь симетрії.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - простий олівець;
  • - ластик;
  • - фарби або олівці.
Інструкція
1
Подумайте, який саме вид ножиць ви хочете зобразити. Залежно від виконуваних інструментом робіт, його форма і зовнішній вигляд може істотно змінюватися. Так, манікюрні ножиці мають загнуті кінці, перукарські можуть бути оснащені спеціальним виступом для пальця на кільці, у швейних чи канцелярських один отвір значно більше, а у кухонних вони обидва дозволяють вмістити кілька пальців.
2
Проведіть допоміжну межу. Вона служить для завдання напряму лез. Якщо ножиці не симетричні щодо середньої лінії, наприклад, мають форму птаха, намалюйте дві пересічні прямі, кут між ними повинен відповідати ступеню зігнутості інструменту.
3
Позначте точку, де 2 деталі ножиць будуть скріплюватися воєдино за допомогою гвоздика, намалюйте невеликий гурток.
4
Прорисуйте одну з деталей. Оскільки в масовому порядку випускаються ножиці для правшів, та деталь, що розташовується зверху, має ліве лезо і праве кільце, якщо покласти інструмент вістрям від себе. Спочатку покажіть лезо, його геометричний центр повинен лежати на осі симетрії, гострий край бути спрямований вправо. Потім створіть вигин, поведіть лінії правіше, закінчите конструкцію кільцем. Якщо ви малює швейні або канцелярські ножиці, можна цей отвір зробити крупнішим.
5
Зобразіть другу деталь. Якщо ви малюєте симетричні ножиці, необхідно намалювати точно таке ж лезо, повернене в зворотну сторону щодо осі симетрії. При цьому його гострий край повинен бути захований за першої деталлю, якщо ви малюєте інструмент в складеному стані.
6
Зобразіть додаткові елементи на ножицях. Це можуть бути пластикові або гумові вставки, седи заточки, клеймо, найменування виробника.
7
Приступайте до фарбування. Для металевих деталей використовуйте відтінки сірого, виділіть відблиски, область тіні. Крім того, мазками жорсткої плоскої кисті можна позначити сліди заточки лез.