Як перевозити РК-телевізор. Як перевезти телевізор великий плазмовий в машині.

Як би ретельно ви не спланували переїзд, навряд чи справа дійшла до того, щоб продумати до найменших подробиць транспортування кожного крихкого предмета. Але деяка домашня техніка вимагає більш уважного ставлення до перевезення, наприклад, рідкокристалічний телевізор.
Вам знадобиться
  • - заводська упаковка від телевізора,
  • - велика коробка.
Інструкція
1
РК-телевізор - річ дуже тендітна, і головна небезпека полягає в тому, щоб випадково не пошкодити екран. Навіть кілька битих пікселів здатні зіпсувати вам задоволення від перегляду улюблених фільмів, не кажучи вже про такі проблеми, як, наприклад, тріщина на екрані! Тому підготуйтеся до перевезення РК-телевізора особливо ретельно.
2
Добре, якщо у вас збереглася заводська упаковка від телевізора. Багато власників складають коробки від техніки на антресолі або в комору, що не викидаючи навіть пінопластові фрагменти упаковки. Якщо так, переїзд здійснити буде найпростіше. Покладіть в неї РК-телевізор так само, як вам його привезли.
3
Якщо заводської упаковки немає, можна спробувати підшукати їй заміну. Будь велика коробка відповідного розміру виявиться дуже до речі. Усередині закріпіть телевізор так, щоб він не бовтався і не вібрував під час поїздки. Для цього можна використовувати одяг, рушники або щось подібне.
4
Коли знайти коробку виявляється скрутним, ЖК-телевізор можна транспортувати і без неї, але з усіма пересторогами. Якщо у вас своя машина, потрібно, щоб доросла людина сів на заднє сидіння (щоб уникнути запитань з боку представників ГИБДД), пристебнувся і віз телевізор в руках. Якщо машини немає, можна скористатися послугами таксі. Спосіб не найкращий, але якщо інших можливостей немає - доведеться робити так.
5
Намагайтеся їхати не надто швидко, не рушати з місця і не гальмувати різко. Встановіть коробку з пристроєм вертикально - це найбезпечніше положення. Якщо так зробити не виходить, ставте телевізор матрицею вгору, а не вниз. Прослідкуйте, щоб коробка не впиралася в жорсткі або гострі предмети.
Корисна порада
Сама чутлива частина в телевізорі - це матриця. Тому берегти потрібно, насамперед, саме її. Низькі температури, удари, поштовхи, різкі рухи - все це може призвести не просто до пари пошкоджених пікселів, а взагалі до поломки всього пристрою. Адже навіть упаковані і транспортуються з усіма пересторогами із заводу, жк-телевізори не завжди добираються до покупця в цілості.