Як пінопластом утеплити квартиру.

У наш час далеко не кожен багатоповерховий будинок може похвалитися наявністю тепла в квартирах. Жителі потерпають від холоду, цвілі й вогкості в своїх будинках. Положення можна виправити шляхом утеплення стін пінопластом.
Вам знадобиться
  • - щільний пінопласт у формі листів;
  • - шпаклівка;
  • - грунтовка;
  • - плитковий клей.
Інструкція
1
Очистіть всі стіни в квартирі або кімнаті, яку збираєтеся утеплити, від старої шпаклівки або від шпалер. При цьому намагайтеся не залишати на їх місці ділянок, які отшелушиваются.
2
Очищені від шпалер або шпаклівки стіни обробіть за допомогою грунтовки для того, щоб поглинути всю пил і тим самим остаточно підготувати до роботи стіни.
3
Розведіть плитковий клей і нанесіть його за допомогою кисті на стіну, після чого приклейте на цей клей пінопласт. Оклейте таким чином повністю всю поверхню стін, намагаючись при цьому не залишати на стиках пінопласту великі щілини. В цілому, спосіб обклеювання стіни пенопластовими плитами нагадує техніку, яка використовується при укладанні кахельної плитки.
4
Після того як всі стіни будуть обклеєні, прошпаклюйте, використовуючи все той же плитковий клей, що виникли на стиках пінопласту щілини. Дуже важливо в роботі не використовувати шпаклівку або штукатурку, що містять у своєму складі гіпс, так як суміші такого роду будуть пропускати через себе вологу і холод в квартиру.
5
Тепер розведіть стартову шпаклівку і зашпатлюйте поверх наклеєного пінопласту повністю всю поверхню стін. Повторіть процес ще раз, коли шпаклівка остаточно висохне, тільки тепер використовуйте фінішну шпаклівку, домагаючись по максимуму вирівнювання поверхні стін.
6
Використовуючи укріплену на шліфувальному бруске наждачний папір для шліфування або спеціальну сітку, відшліфуйте на стінах всі виниклі нерівності, намагаючись домогтися бездоганної гладкості на стінах. Після цього заґрунтуйте стіни ще раз і потім покрийте їх фарбою або обклейте шпалерами.
Зверніть увагу
Зверніть увагу, що якщо строго дотримуватися цього методу, використовуючи всі описані вище поради і рекомендації, можна домогтися максимального утеплення стін своєї квартири, витративши мінімальну кількість коштів.