Як плести кіску на чубку. Як зробити гарний пучок із волосся.

Косичка на чубку виглядає дуже цікаво і незвично. Така зачіска дозволяє швидко змінити образ. Вона підходить не тільки молодим дівчатам, але і жінкам. Косичка на чубку підійде і в тому випадку, якщо зовсім немає часу на укладку.
Вам знадобиться
  • - гребінець з рідкими зубами;
  • - невелика гумка або шпилька;
  • - лак для волосся.
Інструкція
1
Ретельно розчешіть волосся по всій довжині. Сьогодні існує кілька варіантів плетіння косичок на чубку. Найбільш популярна коса бохо, яка надає образу жіночність і неповторність.
2
Для початку плетіння косички збоку голови за допомогою гребінця з рідкими зубами захопіть пасмо волосся з чубчика і з основної частини голови.
3
З цих волосся сформуйте три пасма. Одну пасмо (праворуч) візьміть від чубчика. Другу (розташовану посередині) сформуйте наполовину з довгого волосся основної частини голови, відступивши при цьому від лінії росту чубчика на 1 см, і з волосся на чубку. Третя пасмо (ліва) буде складатися тільки з довгого волосся основної частини голови.
4
Після того як пасма сформовані, приступайте до плетіння косички. Метод плетіння коси бохо аналогічний способу плетіння французької коси. На середню пасмо по черзі додавайте пасма волосся зліва і справа. Робіть це, поки волосся на чубку не закінчаться.
5
Заколіть вийшла косичку шпилькою або зафіксуйте гумкою для волосся. Якщо хочете, продовжуйте плести косу з основної частини волосся. Вийде оригінальна зачіска, що нагадує зачіску богемного стилю.
6
Після того як плетіння косички буде завершено, зафіксуйте отриману зачіску лаком для волосся, щоб вона не тріпати, а короткі пасма чубчика не вибивалися з косички.
Зверніть увагу
Якщо перед початком плетіння ви помили голову, гарненько висушіть волосся феном. Вони не повинні бути вологими, інакше плетіння косички буде дуже болючим.
Корисна порада
Щоб косичка не розпадається, перед початком плетіння можна обробити волосся мусом або гелем для волосся середньої фіксації. Шпильку або гумку підбирайте до загального наряду. Тоді зачіска чудово підійде для особливих випадків і свят.