Як дешевше перевезти гроші за кордон.

Питання про те, як вивезти за кордон цінності, для багатьох видається дуже серйозним. Але хвилюватися варто лише тим, хто провозить дійсно великі суми готівки - у цьому випадку потрібно заздалегідь подбати про те, щоб зробити це правильно.
Інструкція
1
Перевезти гроші за кордон можна трьома основними способами: готівка, дорожні чеки і кошти на банківській карті. У випадку, якщо гроші знаходяться на банківській карті, закон їх переміщення не обмежує. Можна брати з собою скільки завгодно карток з будь-яким депозитним балансом. Декларувати їх не потрібно.
2
Транспортування інших видів грошей - більш тонкий і делікатний питання. Згідно з нормами, не можна вільно перевозити через кордон суму, що перевищує 10 тис. Доларів. Якщо вона представлена в іншій валюті, провадиться перерахунок за діючим курсом. Якщо вивозиться більше зазначеної суми, гроші потрібно декларувати. Дорожні чеки теж підлягають декларуванню, але тут є свої нюанси.
3
Готівкою можна вільно вивозити суму, що не перевищує 3 тис. Доларів. Якщо грошей більше, задекларуйте їх. Раніше не існувало обмежень на кількість вивезених за межі Росії готівки. Але в 2005 році був прийнятий закон, згідно з яким, готівка (в будь-якій валюті), що перевищує в сумі 10 тис. Доларів, підлягає вивезенню тільки в тому випадку, якщо вона раніше була цим же людиною ввезена на територію Росії, причому, в кількості , не більшим, ніж тепер вивозиться. (Закон від 18 липня 2005р. № 90-ФЗ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів Російської Федерації»). Тобто, не можна вивозити готівку загальною сумою більше, ніж 10 тис. Доларів. Декларувати готівку потрібно, якщо сума перевищує 3 тис. Доларів.
4
Дорожні чеки - особливий вид вивозяться засобів. Вивозити їх не забороняється в будь-якій кількості. Письмово декларувати дорожні чеки необхідно, якщо кількість грошей в готівки і в чеках в сумі перевищує 10 тис. Доларів. Правила ввезення та вивезення їх обумовлені в законі окремо, так як дорожні чеки не потрапляють під категорію цінних паперів.
Корисна порада
Якщо у вас з собою виявилося більше грошей, ніж це дозволяється за чинним законодавством, або знайшлися цінності, які не можна перевозити на літаку, або у вас немає з собою необхідних для цього паперів (наприклад, ювелірні вироби, які були визнані предметами мистецтва), можна залишити їх на зберігання. У пунктах митниці на столиках, де лежать бланки для письмового декларування, зазвичай розташовуються також і бланки заяви про прийняття на тимчасове зберігання. Найчастіше термін такого зберігання становить 2 місяці. Цінності видаються людині, яка пред'явила квитанцію.