Як перевести гроші в Латвію.

Грошовий переказ - універсальний спосіб відправки грошей в екстрених випадках. При виборі способу відправки слід мати на увазі, що низька комісія може означати низьку швидкість отримання грошей адресатом. Існує два основних способи відправки фінансів з Росії до Латвії - за допомогою сервісів Contact і Western Union.
Інструкція
1
Для відправки за допомогою сервісу Сontact перейдіть на головну сторінку сервісу, після чого натисніть посилання «Грошові перекази». Натисніть на посилання «Де отримати» і виберіть країну «Латвія». Після цього знайдіть у списку місто, в якому знаходиться адресат. Виберіть одне з відділень, в яке ви збираєтеся відправити. Після цього натисніть на лінк «Де відправити». Виберіть відділення, розташоване у вашому місті, запишіть його адресу і телефон. Для відправлення грошового переказу від вас буде потрібно паспорт. Повідомте оператору місто і пункт отримання переказу, після чого оплатіть комісію. Повідомте одержувачу переказу дані, які передасть вам оператор.
2
У порівнянні з Contact, Western Union стягує велику комісію. Однак це з лишком компенсується тим, що пункти видачі та відправки грошових коштів даної компанії розташовані по всьому світу, отже, шанс, що його відділення знаходиться саме в тому місті, в якому знаходиться одержувач, набагато вище.
3
Перейдіть на офіційний веб-сайт компанії і знайдіть адресу найближчого до вас відділення. Для здійснення операції вам буде потрібно паспорт. У відділенні Western Union заповніть заяву для відправлення грошей. У ньому буде необхідно вказати повне ім'я одержувача переказу, суму переказу, а також місто і країну призначення грошового переказу.
4
Передайте його оператору разом з паспортом, платою за переклад і сумою, яку ви плануєте відправити. Отримавши примірник квитанції з контрольним номером грошового переказу, відскануйте її та надішліть одержувачу по електронній пошті або повідомте такі дані, як контрольний номер, суму і дату переказу, а також країну відправлення. Майте на увазі, що для отримання вашого перекладу також потрібно паспорт або інше посвідчення особи.
Зверніть увагу
Сьогодні розглянемо питання Грошові перекази без відкриття банківського рахунку, на прикладі переказу грошей з Росії до Латвії. Ми вже розглядали питання - Як перевести грошей з Росії і на карту але це стосувалося безготівкових розрахунків. Але якщо вам не треба показувати гроші на своєму рахунку, а треба отримати їх готівкою - ось тут нам допоможуть перекази без відкриття банківського рахунку.