Як перевести гроші у Францію.

При переказ грошей в іншу країну основними параметрами, на які варто звернути увагу, є вартість послуг і терміни доставки. Для здійснення переказу до Франції з Росії можна виділити ряд способів, які є найбільш вигідними.
Інструкція
1
Найбільш простим способом є відправка грошей за допомогою банківського переказу. У цьому випадку ви можете перевести гроші з вашого рахунку або зарахувати суму грошей на потрібний вам рахунок. Для цього вам буде потрібно прийти в банк, в якому у вас оформлена дебетова карта, і звернутися до адміністратора. Майте на увазі, що для здійснення цієї операції вам буде потрібно паспорт. Після цього протягом строку, зазначеного банком, грошові кошти надійдуть на рахунок одержувача, і він зможе зняти їх з банківської карти.
2
Ви також можете використовувати систему грошових переказів Contact. Перейдіть на офіційний сайт даного сервісу і переконайтеся, що в місті, в якому знаходиться ваш одержувач, є його представництво. Після цього виберіть потрібне вам відділення і запишіть його номер у системі, що складається з букв англійського алфавіту. Далі знайдіть своє місто та виберіть відділення, яке найбільш зручно для вас. Попередньо зателефонуйте і переконайтеся що годинник роботи, зазначені на сайті, збігаються з реальними. Для здійснення грошового переказу від вас буде потрібно тільки паспорт і оплата комісії. Вам видадуть інформацію по дату та суму переказу, а також адресою відділення системи, в якому потрібно буде отримати переказ. Крім цього, буде вказаний унікальний номер транзакції. Передайте всю інформацію одержувачу грошового переказу.
3
Найбільш поширеною системою грошових переказів, але з порівняно великою комісією, є сервіс Western Union. У режимі онлайн виберіть місто, в який ви відправляєте гроші, а також пункт обслуговування, який знаходиться найближче до вас. Надайте оператору інформацію про ПІБ одержувача, суму переказу, а також місто, яке ви попередньо обрали. Вашої транзакції буде присвоєно контрольний номер. Повідомте всю отриману інформацію одержувачу, після чого він зможе отримати переказ у будь-якому відділенні міста, який ви вказали.