Як перефарбувати гітару. Як перефарбувати підлогу.

Тривале використання гітари призводить до того, що поверхня її з часом виглядає вже не такою гарною і блискучою. В цьому випадку можна оновити її за допомогою самостійного перефарбування. Головне в такій справі - посидючість і акуратність.
Вам знадобиться
  • - викрутка;
  • - шліфувальна машинка і наждачний папір;
  • - шпаклівка;
  • - фарба;
  • - пістолет для аерографії або балончик з фарбою;
  • - малярний скотч;
  • - алкідний безбарвний лак.
Інструкція
1
Розберіть гітару. Знімати потрібно лише ті деталі, які прикручені болтами, а не приклеєні. На класичній гітарі зніміть тільки струни. На електрогітарі крім струн відгвинтите залізну фурнітуру і гриф, якщо він прикручений до деки. Приберіть всі деталі подалі, щоб не втратити їх за час забарвлення.
2
Заклейте накладку на гриф малярським скотчем. Це необхідно для того, щоб не пошкодити поріжки лада фарбою. У грифа можна пофарбувати тільки зовнішню частину.
3
Очистіть інструмент від старої фарби і лаку. Для цього найкраще скористатися спеціальною шліфувальною машинкою, але можна і наждачним папером, хоча часу доведеться витратити набагато більше. По завершенню роботи зніміть всю пил вологою ганчіркою, а потім дайте виробу підсохнути.
4
Якщо на гітарі є вм'ятини, заґрунтуйте їх адгезійним грунтом, завдавши його невеликим валиком. Тріщини і скоби зашпаклюйте алкидной або поліефірної шпаклівкою. Потім дайте їй висохнути і зашліфуйте поверхню інструменту. Повторіть процедуру шпаклівки та шліфування ще раз. Після роботи знову зберіть всю пил вологою ганчіркою і ретельно висушіть інструмент.
5
Приступайте до фарбування. Фарбувати поверхню гітари пензлем або валиком не можна, так як вони в кожному разі залишать на ній сліди. Краще всього використовувати спеціальний пістолет для аерографії, але підійде і балончик з фарбою. Застеліть підлогу і найближчу меблі газетами або плівкою. Нанесіть фарбу рівним шаром без патьоків і дайте їй повністю висохнути. Дистанція між балончиком і поверхнею гітари при забарвленні повинна бути не менше 10 см.
6
Покрийте виріб алкідним безбарвним лаком в декілька шарів. Кожен шар повинен повністю висохнути перед нанесенням наступного. Після висихання лакофарбового покриття акуратно зберіть гітару і випробуйте оновлений інструмент в дії.
Корисна порада
Потренируйтесь наносити фарбу на дерев'яною поверхнею перед фарбуванням гітари.