Як переробити ванну кімнату. Як переробити стіни в квартири.

Ванна кімната повинна бути затишною і розташовувати до спокою і відпочинку. Якщо в ній тісно або вона перестала радувати око, почніть переробку. Критично огляньте сантехніку, аксесуари, облицювання стін і підлоги. Якщо ви налаштовані на зміни, розгляньте різні варіанти і виберіть відповідний для вас.
Інструкція
1
Оберіть способПеределать ванну кімнату можна по-різному. Існує прийоми, одні з яких припускають ліквідацію стіни і об'єднання ванної кімнати і туалету, інші - оновлення сантехніки. Також можна поміняти стиль обробки, і приміщення буде виглядати інакше. Наприклад, класичну плитку пастельних тонів змінити на бордову або пурпурову. Переробіть ванну кімнату, встановивши зручну і функціональну сантехніку - це не тільки змінить інтер'єр, але і дозволить вивільнити дорогоцінний метраж.
2
Розплануйте пространствоОбновленіе сантехніки - дороге заняття. Щоб установка нового обладнання стала вдалою, проведіть ретельний вимір приміщення - тут важливий кожен сантиметр. Продумайте зручність розташування предметів і виберіть їх розмір і форму. Постарайтеся, щоб після переробки у ванній стало трохи просторіше.
3
Поміняйте раковінуГромоздкіе ванна і умивальник займають багато місця, не залишаючи вільного простору. Підберіть замість них сучасне обладнання - душову кабіну і компактну раковину. Наприклад, невеликий консольний умивальник, дозволить приховати частину підводки в стіні і заощадити місце. Якщо це неможливо, використовуйте меблеву підставку. Встановіть на неї раковину, а колінний згин сховайте в шафці.
4
Встановіть душову кабінуЕслі площа невелика, кабіна стане оптимальним варіантом заміни чавунної ванни. Можна підібрати модель, яка впишеться у відведений простір і буде набагато зручніше. Вибір цього обладнання різноманітний по функціональності, розмірами, формою та якістю. Встановіть душову кабіну з кількома програмами - вона дозволить вам приймати не тільки гігієнічні процедури, але і насолоджуватися парою.
5
Проведіть оздоблювальні работиПоскольку при заміні сантехніки виконується нова підводка, в приміщенні з'являться отвори різної форми і величини. Зарівняти дірки і облицюйте стіни плиткою, залишаючи виходи під обладнання. Після установки душової кабіни і раковини проведіть обробку підлоги. Закріпіть дзеркала, світильники, зручно розташуйте необхідні аксесуари на стіні, і перероблення ванної кімнати закінчена.
Зверніть увагу
Підбирайте сантехнічні вироби в залежності від загального рішення стилю ванної кімнати. Якщо ви не передбачаєте чаші зі скла, сталі або каменю, встановіть раковину з традиційного сантехнічного фаянсу.
Корисна порада
Поміняйте звичайний унітаз на консольний варіант, якщо у вас суміщений санвузол. При цьому сантехніка буде в єдиному стилі і звільниться трохи місця, оскільки зливний бачок теж сховається в стіні.