Як намалювати малюнки і літери. Як красиво намалювати татуювання з буквами.

Зображення знаків алфавіту і предметів, назва яких починається з цієї букви, часто використовуються в розвиваючих дитячих іграх. Подібні малюнки можна зробити самостійно, заповнивши за допомогою інструментів програми Photoshop обриси літери фактурою предмета.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - зображення.
Інструкція
1
Підберіть в одному з безкоштовних фотобанків відповідну картинку. Так, для оформлення літери «Л» підійде знімок із зображенням лимона. Відкрийте знайдене фото в Photoshop комбінацією Ctrl + O. Скористайтеся клавішами Ctrl + J щоб створити копію зображення і відключіть фоновий шар, клацнувши по піктограмі, розташованій ліворуч від нього.
2
Напишіть поверх картинки з лимоном букву «Л» за допомогою інструменту Horizontal Type («Горизонтальний текст»). Затиснувши клавішу Ctrl, клацніть по шару з буквою для завантаження виділення. Поверніться до шару зі знімком і, натиснувши на кнопку Add layer mask («Додати маску шару»), заховайте під маскою всю картинку крім області, яка опинилася під літерою. Вимкніть текстовий шар.
3
Буква з лимонної шкірки виглядає занадто плоскою. Це можна поправити, викрививши кордону маски і намалювавши відблиски з тінями. Щоб відредагувати маску, виділіть її в палітрі шарів і злегка сместите її межі інструментами фільтра Liquify («Пластика»), який включається опцією з меню Filter («Фільтр»).
4
Зробіть растушевку по краях маски інструментом Brush. Для цього надайте параметру Hardness («Жорсткість») у вкладці Brush Tip Shape («Форма кисті») палітри кистей значення близько п'ятдесяти відсотків. Виберіть чорний в якості основного кольору і обробіть краю білої частини маски налаштованої пензлем.
5
Для імітації відблисків і тіней вставте поверх шару з лимонною буквою два нових шари клавішами Ctrl + Shift + N. На одному з них намалюйте м'якою кистю білі смуги поверх тих фрагментів букви, на які має падати світло. Накладіть світлий шар на букву в режимі Color Dodge («Освітлення основи»). Щоб результат не виглядав надто грубо, зменшіть величину Opacity («Непрозорість») відблисків до сорока-п'ятдесяти відсотків.
6
Таким же способом намалюйте чорної пензлем тіні. Накладіть їх на букву в режимі Multiply («Множення») і зменшіть їх непрозорість до десяти-п'ятнадцяти відсотків.
7
Щоб зробити букву ще більш об'ємною, скопіюйте її на новий шар. Опцією Brightness/Contrast («Яскравість/Контраст») групи Adjustments («Установки») меню Image («Зображення») зробіть нижню копію картинки трохи темніше верхньої. Посуньте змінений шар щодо верхнього в сторону, з якою ви накладали тіні. Для переміщення малюнка включіть Move Tool («Інструмент переміщення»).
8
Можете доповнити букву, зроблену з лимонною шкурки, зображенням лимона. Для цього включіть фоновий шар, скопіюйте його і перенесіть копію знімка поверх шару з маскою. Опцією Free Transform («Вільна трансформація») меню Edit («Редагування») зробіть картинку поменше. Інструментом Lasso («Лассо») виділіть лимон і приберіть фон під маску. Вимкніть або видаліть шар з вихідною картинкою.
9
Інструментом Crop («Кадрування») обріжте зайві ділянки полотна і збережіть картинку опцією Save As («Зберегти як») меню File («Файл») в файл jpg. Якщо буде потрібно, ви зможете роздрукувати її на кольоровому принтері.