Як віджати виноград. Як віджати сік з винограду.

Виноградний сік використовується при виробництві вина, оцту, в косметичній промисловості. Крім того це просто смачний і корисний напій. Залежно від того, з якими цілями ви віджимаєте виноград, процес цей відбувається по різному сценарієм.
Вам знадобиться
    • виноград;
    • миска або таз;
    • блендер або соковижималка;
    • марля або сито;
    • друшляк.
Інструкція
1
Виробництва соку з винограду - процес простий, але витратний. Щоб отримати 1 літр рідини, вам доведеться віджати від 5 до 6 кілограм ягід.
2
Щоб отримати виноградний сік, ви можете взяти будь-який сорт винограду, куплений як на ринку, так і в магазині. Підготуйте ягоди, відокремивши їх від грона і поклавши в друшляк. Промийте теплою кип'яченою водою. Якщо ви плануєте приготувати багато соку, мийте виноград партіями.
3
Покладіть очищений виноград в блендер або соковижималку. Користуватися соковижималкою можна лише в тому випадку, якщо у неї є спеціальний режим, що дозволяє їй переробляти ягоди з кісточками або якщо ви використовуєте без кістки виноград. Увімкніть прилад.
4
Якщо ви обробляли виноград соковижималкою, то у вас утворюється окремо мезга, а окремо сік. Якщо ви Пюріровать виноград блендером, то вам потрібно буде покласти отриману масу в марлю або сито і віджати рідину. Свіжовичавлений виноградний сік зберігайте в холодильнику.
5
В тому випадку, якщо ви не хочете користуватися блендером або соковижималкою, возбміте звичайну толокушкой для картопляного пюре. Очищений виноград перекладіть у велику широку каструлю і додайте трохи води. Варіть ягоди на середньому вогні близько 10-12 хвилин, щоб пом'якшити тугу виноградну шкірку.
6
Злийте воду і перекладіть виноград в миску, ретельно розімніть його толокушкой. Процідіть утворену масу через сито або відіжміть за допомогою марлі. Отриманий таким чином сік також підходить для приготування виноградного желе або варення, де замість цукру використовується цей сік.
7
Для того щоб приготувати вино або оцет з виноградного соку, вам підійде тільки виноград органічного походження. Оскільки для бродіння необхідно присутність певних бактерій, що знаходяться на шкірці ягід, їх не можна мити, а магазинний виноград, як правило, оброблений спеціальними складами, які сприяють тривалому зберіганню ягід, але перешкоджають процесу виноробства.
8
Відокремте ягоди від кисті і покладіть, з промиваючи, в міцний контейнер. Ягоди повинні займати не більше 2/3 від його обсягу. Якщо у вас немає достатньо місткого тазика або миски, вичавлюють сік з винограду порційно.
9
Прийміть рішення, за допомогою чого ви будете віджимати виноград. Якщо ви хочете приготувати великий обсяг вина і у вас є об'ємний і міцний контейнер, відіжміть сік традиційним способом - ногами. Якщо оброблюваними вами обсяг невеликі або у вас немає достатньо місткою тари, зробіть це руками.
10
Вимийте руки або ноги з милом і висушіть їх рушником. Найкраще взяти вафельний рушник, так як від нього не залишається волокон на шкірі. Розімніть ягоди руками або ногами. Залежно від оброблюваного обсягу це може зайняти від 30 хвилин до декількох годин. Коли вам здасться, що ви розім'яли весь виноград, продовжуйте вичавлювати його ще хвилин 10-15.
11
Помістіть віджатий виноград в марлю або процідіть його через сито. Отриманий таким чином виноградний сік підходить тільки для приготування вина або оцту.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=irBKkg8T1gI
Зверніть увагу
Для переробки винограду в промислових кількостях у виноробстві використовується спеціальний гвинтовий прес.