Як в кімнаті зробити другий поверх.

Найпоширенішим видом житла є одноповерховий будинок. На відміну від багатоквартирних будинків, він має автономне розташування і спільно з присадибними будівлями становить повноцінний житловий комплекс. Проходить час, чисельність сім'ї збільшується, а вільного простору стає все менше і менше. Справитися з цією проблемою можна дуже швидко, якщо збільшити житлову площу кімнати за допомогою побудови другого поверху.
Інструкція
1
Перед тим як приступити до роботи, все гарненько обміркуйте, організуйте сімейну раду, на якому кожен із членів сім'ї має висловити свою думку з цього приводу. Поспілкуйтеся з друзями, подивіться спеціальні журнали і програми по телевізору - з їх допомогою ви отримаєте багато цікавої та корисної інформації. Намалюйте на папері схематичний креслення другого поверху кімнати, покажіть його таким, яким би хотіли бачити.
2
Для початку ви повинні отримати висновок експертів щодо несучої здатності підлоги кімнати і його придатності для зведення даної споруди. Зверніться по допомогу до фахівця, щоб під час робіт він стежив за правильністю їх виконання, особливо за надійністю з'єднання балок. У разі необхідності він сам здійснить найбільш складні операції і допоможе вирішити складні питання.
3
Пам'ятайте, що для створення в кімнаті другого поверху вам буде потрібно багато будівельного матеріалу. Все має бути ретельно розплановано і заздалегідь підготовлене.
4
Першим ділом встановіть міцний каркас з бруса. Потім зверху каркаса укладіть балки з бруса. Вся конструкція повинна дуже ретельно кріпитися до підлоги і до стін. Прикріпіть її за допомогою спеціальних кронштейнів. Заздалегідь придбайте їх у будівельному магазині.
5
Брус для роботи обов'язково повинен бути добре просушений. Краще візьміть клеєний, тому що він найбільш міцний і повністю готовий до роботи. Особливу увагу приділіть найбільш серйозним роботам, особливо з'єднанням деталей з деревини. Тоді ваша "подвійна кімната" буде доставляти вам радість довгі роки.
6
Після того як ви встановите каркас, покрийте підлогу другого поверху дошками. Їх розмір і товщина залежить від передбачуваного навантаження на конструкцію. Далі прикладіть всі свої зусилля і втілити в життя всі свої мрії. Зробіть кімнату такою, якою ви завжди хотіли її бачити.
7
Сходи і поручні на другий поверх зробіть в залежності від можливостей площі і своєї фантазії. Її можна зробити кручені або сходи з великим кутом нахилу.