Як відновити пошкоджений жорсткий диск.

Інформація, що зберігається на жорсткому диску комп'ютера, важлива для багатьох користувачів. Після виникнення неполадок у роботі вінчестера існує можливість відновити загублені файли.
Вам знадобиться
  • - Mount'n'Drive;
  • - Test Disk.
Інструкція
1
Важливо розуміти, що фізична псування жорсткого диска може привести до повної втрати важливої інформації. Будьте акуратні при поводженні з вінчестером. Особливу увагу приділіть рекомендаціям з транспортування цього пристрою.
2
У разі відмови жорсткого диска спробуйте підключити даний пристрій як вторинний вінчестер. Встановіть операційну систему на новий накопичувач або підключіть зіпсований жорсткий диск до іншого комп'ютера.
3
Для здійснення цього процесу використовуйте шлейфи системної плати комп'ютера або перехідник SATA-ISB (IDE-USB). Увімкніть комп'ютер. Після завантаження операційної системи почекайте, поки новий накопичувач буде готовий до роботи.
4
Скачайте додаток Mount'n'Drive. Ця програма дозволяє отримати доступ до розділів із зіпсованою таблицею. Дана помилка нерідко виникає при створенні нових локальних дисків.
5
Встановіть вказаний додаток. Відкрийте головне вікно програми Mount'n'Drive і почекайте, поки завершиться створення списку доступних. Лівою кнопкою миші виділіть вінчестер або конкретний його розділ, який ви не можете відкрити.
6
Відкрийте вкладку Mount і виберіть пункт "Монтувати диск». У новому меню вкажіть нову букву томи. Через деякий час системою визначиться монтований локальний диск.
7
Скопіюйте всі необхідні файли з даного розділу. Врахуйте, що швидкість передачі інформації може бути значно нижче звичною.
8
Аналогічним чином отримаєте доступ до решти розділах жорсткого диска. Якщо ви хочете відновити таблицю томів, застосуйте програму Test Disk.
9
Цей додаток призначений для відновлення структури диска з резервної копії. Врахуйте, що невірне конфігурування накопичувача може привести до того, що ви втратите доступ до решти локальних дисках. Настійно рекомендується перед використанням програми Test Disk зберегти важливі файли на окремий накопичувач.