Як в BIOS запустити диск. Як виставити в биосе завантаження з диска.

Оскільки саме BIOS визначає спосіб завантаження операційної системи, зміна цих параметрів має велике значення для користувача. Запуск інсталяційного диска - найбільш поширений спосіб переустановлення системи, який може знадобитися в самих різних ситуаціях.
Інструкція
1
Вимкніть комп'ютер, натиснувши на кнопку Power на корпусі, і увімкніть його знову. Натисніть на функціональну клавішу Del для того, щоб перейти в режим BIOS. Зверніть увагу на те, що залежно від моделі можуть використовуватися й інші функціональні клавіші - F2 або F10. Конкретна клавіша зазвичай вказується в нижній частині екрана - у рядку Press ... to enter SETUP. Може також знадобитися натиснути на потрібну клавішу кілька разів.
2
В AMI BIOS необхідно перейти на вкладку Boot верхній панелі інструментів, використовуючи для цього клавіші зі стрілками вгору і вниз, і підтвердити свій вибір, натиснувши на функціональну клавішу Enter. Після цього розкрийте пункт Boot Device Priority і виберіть рядок 1st Boot Device. Натисніть на клавішу Enter і виділіть рядок CDROM в пункті Options. Підтвердіть зміну параметрів завантаження, в черговий раз натиснувши на клавішу Enter, і скористайтеся функціональною клавішею Esc для виходу з меню завантаження. Перейдіть на закладку Exit верхній панелі вікна BIOS і натисніть на кнопку OK в віконці запиту збереження зроблених змін. Дочекайтеся автоматичного перезавантаження і переконайтеся в тому, що операційна система завантажується з диска.
3
Якщо в комп'ютері використовується Award Bios, виберіть пункт Advanced BIOS Features в лівій панелі вікна за допомогою клавіш зі стрілками та натисніть на функціональну клавішу Enter. Виділіть рядок First Boot Device і підтвердіть свій вибір, натиснувши на клавішу Enter. Вкажіть пункт CDROM в підменю завантажувальних пристроїв і перейдіть в пункт Save and Exit Setup в головному вікні. Збережіть зроблені зміни, натиснувши на клавішу Y в віконці запиту системи, і дочекайтеся завершення перезавантаження, яка буде виконана в автоматичному режимі.