Як весело відсвяткувати Новий рік.

Новий рік - прекрасне свято як для дітей, так і для дорослих. Його очікування приносять у дім даний передчуття якогось дива. Тому хочеться провести новорічну ніч цікаво і весело - так, щоб вона запам'яталася надовго.
Інструкція
1
Постарайтеся зробити так, щоб саме передчуття свята приносило вам і вашим близьким тільки радість і веселощі. Не турбуйтеся, якщо щось пішло не так або ж у вас не вистачає часу зробити все задумане, адже це не головне. Головне - отримувати задоволення від процесу підготовки до святкового торжества. Створіть святковий настрій самі собі.
2
Для створення святкової атмосфери прикрасьте ваш будинок гірляндами і серпантином. На вікна можна прикріпити сніжинки або власними руками намалювати на них фарбами, або ж так званим «штучним» снігом »в балончиках, морозні візерунки. Створіть собі святковий настрій, переглянувши улюблений новорічний мультик чи фільм, тим більше що це заняття досить легко можна поєднати з прибиранням або приготуванням святкових страв.
3
Щоб свято пройшло весело, постарайтеся ненадовго повернутися в дитинство, незалежно від того, будете ви святкувати Новий рік у колі родини або великою компанією друзів. Як зараз, так і багато років тому в цьому святі дітей залучали веселі ігри, переодягання, сміх, жарти, очікування подарунків. Спробуйте втілити все це в життя зараз. Наприклад, можна організувати справжній маскарад. Створіть цікаві костюми для себе та членів своєї сім'ї, попередьте всіх гостей про необхідність наявності костюма, запасіться аксесуарами (хвостики, ріжки, ковпачки) для тих гостей, які все-таки прийдуть без костюма. Повірте, навіть найбільш скептично налаштовані гості будуть у захваті від такої затії. Веселий і незабутнє свято вам гарантований.
4
Прослухавши промову президента і бій курантів, випивши келих шампанського і загадавши заповітне бажання, вирушайте всією своєю веселою компанією на вулицю. Після настання Нового року там зазвичай панує незвичайна атмосфера веселощів і пожвавлення. Всюди спалахують святкові феєрверки, люди з посмішкою вітають один одного зі святом. Якщо погода в новорічну ніч розщедрилася снігом і морозом, варто захопити з собою санки і рукавички для спускання з гірок та ігри в сніжки. І ні в якому разі не думайте, що подібні забави тільки для дітей. Повірте, що і ви і ваші гості отримають від цього величезний заряд бадьорості та веселощів.
5
Після бадьорять вуличних забав, повернувшись в будинок за святковий стіл, не поспішайте відразу сідати за телевізор. Є безліч більш цікавих і веселих розваг. Наприклад, можна влаштувати запальні танці або пограти у веселі ігри. Головне - не забудьте про подарунки. Щоб зробити свято ще краще і веселіше, запросіть у гості головного новорічного персонажа - Діда Мороза. Його поява, та ще й з подарунками, викличе захват не тільки у дітей, але і у дорослих. Цю роль можна довірити як родичу, так і професійному акторові.