Як відгодувати дитини.

Батькам приємно бачити свого малюка вгодованим і рожевощоким богатирем. Але що робити, якщо у вашого крихти ознаки дефіциту ваги і він більше схожий на прозорий ніжна квітка? Спробуйте відгодувати дитини.
Інструкція
1
Спочатку спробуйте розібратися в причинах настільки тендітної статури. Можливо, це спадковий фактор, і у вашій родині ніколи не було огрядних людей. Поговоріть з бабусями і дідусями про своє дитинство. У подібних сім'ях напевно знайдуться маленькі секрети, як збільшити вагу вашого крихти.
2
Між основними прийомами їжі непогано влаштовувати перекушування фруктами, кисломолочними продуктами, здобою, печивом. Не бійтеся перегодувати дитину. Головне, щоб з'їв звичайну денну порцію, відповідну його віку.
3
Зазвичай діти з невеликою вагою їдять дуже погано. Придивіться, від якої саме їжі відмовляється малюк. Запропонуйте йому замість дієтичних пюре і запіканок свої супи та борщі. Нехай щоденні спільні обіди за красиво сервірованим столом стануть традицією. Цілком можливо, що їжа з дорослою посуду здасться дитині набагато смачніше, ніж з дитячої тарілки. А сімейні застілля більше згуртують вашу сім'ю.
4
Не залишайте без уваги поради лікаря. Зараз існує багато нових медичних препаратів. Спостерігач вашої дитини педіатр підбере йому необхідний комплекс вітамінів і амінокислот. Лікарська терапія усуне в юному організмі можливі проблеми мінерально-жирового обміну.
5
Фізичне навантаження допоможе значно додати у вазі. Починайте з ранкової гімнастики, посильних спортивних занять. Більше гуляйте з малюком на свіжому повітрі, бувайте на природі. Водні процедури і загартовування також підвищують апетит і підсилюють масу тіла. Досить скоро м'язи вашого крихти значно зміцніють.
6
Не опускайте руки і не розраховуйте, що проблема розчиниться з віком. Для її подолання потрібні значні зусилля з вашого боку. Ціна витраченого часу і сил - це майбутнє здорового, фізично витривалого людини.